Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Sprchové panely s výtokem

( počet produktů: 65 )

Z myślą o użytkownikach niewielkich łazienek, w których funkcję kabiny prysznicowej pełni odpowiednio zabezpieczona wanna, przygotowaliśmy eleganckie panele prysznicowe z wylewką. To uniwersalny sprzęt umożliwiający napełnienie wanny wodą lub skorzystanie z opcji szybkiej kąpieli pod prysznicem. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu urządzenia, w ofercie Corsan.pl znajdziesz kilka różnych wersji paneli z opcjonalną wylewką wyposażoną w trwały perlator do napowietrzania wody.

Nowoczesne panele prysznicowe z wylewką

Estetyczne i funkcjonalne panele prysznicowe z wylewką to sprzęt dedykowany mniejszym łazienkom, w których brakuje miejsca na instalację zarówno wanny, jak i tradycyjnej kabiny prysznicowej. Gdy masz już wannę, wystarczy zadbać o jej estetyczną zabudowę i po zainstalowaniu panelu ściennego wyposażonego w wylewkę, korzystać z niej jak z tradycyjnego prysznica. To sprawdzone i funkcjonalne rozwiązanie zapewniające więcej opcji kąpieli. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajdziesz nowoczesne panele prysznicowe z wylewką. Sprzedajemy sprzęt wyposażony w funkcję hydromasażu, klasyczną słuchawkę prysznicową oraz deszczownicę. Niektóre z prezentowanych modeli urządzeń są również wyposażone w baterię termostatyczną, która zapewnia możliwość zaprogramowania stałej temperatury wody. Oczywiście oferujemy także panele z baterią tradycyjną, z mieszaczem. Niezależnie od oferowanych funkcji, wszystkie z prezentowanych paneli prysznicowych charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wyróżnia je ciekawy design i doskonałej jakości materiały, co przekłada się na trwałość oraz dużą niezawodność działania.

Poznaj dostępne panele prysznicowe z wylewką i zamów model w odpowiadającym Ci stylu wykonania, kolorze, z interesującymi Cię funkcjami. W szczególności polecamy nowocześnie prezentujące się panele z kolekcji Kaskada oraz wyposażone w niezależną deszczownicę modele z serii Neo i Araga. Przyjrzyj się pełnej ofercie naszego sklepu, a z pewnością trafisz na sprzęt, który przypadnie Ci do gustu. Poznaj nasze produkty i już dziś złóż zamówienie na ich wybrane rodzaje.

Wszechstronne panele prysznicowe z wylewką – wygoda stanie się synonimem Twojej łazienki!

Marzysz o tym, aby o każdej porze dnia wziąć szybką, komfortową i oszczędną kąpiel, bez konieczności wylewania tysięcy litrów wody? Sprawdź dostępne w naszej ofercie panele prysznicowe z wylewką. Jako marka Corsan zapewnimy Ci wybór najwyższej jakości produktów, które dopasowane są do różnego rodzaju łazienek.

Wszystkie panele natryskowe z wylewką, które znajdziesz w tej kategorii, charakteryzuje jedno – trwałość i jakość działania. Świadczy o tym gwarancja Corsan Plus, zapewniająca skuteczną i wygodną pracę zakupionego produktu przez wiele lat.

Czym są panele prysznicowe z wylewką?

Co charakteryzuje panel prysznicowy z wylewką? To element dla osób ceniących sobie uniwersalność. Po pierwsze, zapewnia możliwość zapełnienia wanny, jeżeli zechcesz wziąć relaksacyjną kąpiel. Panel prysznicowy z wylewką wannową ma bowiem część statyczną umożliwiającą kierowanie strumienia wody w nieckę wanny.

Poza tym jednak panele prysznicowe z wylewką umożliwiają również pracę w roli standardowych natrysków, ułatwiających wzięcie błyskawicznej kąpieli. Standardowy prysznic ułatwiają precyzyjne elementy mieszające wodę chłodną i ciepłą, dostosowując ją do temperatury określonej przez użytkownika.

Poznaj panele natryskowe z wylewką marki Corsan!

Czym wyróżnia się panel prysznicowy z wylewką z naszego asortymentu? To przede wszystkim produkty wszechstronne, trwałe i designerskie. Pasują do łazienek nowoczesnych, klasycznych czy wykonanych w tzw. stylu glamour. Posiadamy panele natryskowe z wylewką w kolorze czarnym, białym, szarym, srebrnym i wielu innych.

Wszystkie wykonane są w oparciu o najlepszą ceramikę, części odporne na korozję czy technologie takie jak Anti Wipe – ograniczające odbarwienia, wyblaknięcia czy powstawanie smug i zacieków. Nadają się do zainstalowania w łazienkach prywatnych czy hotelach i pensjonatach. Posiadamy również innego rodzaju panele prysznicowe – w tym te z precyzyjnymi mieszaczami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel