Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zátky do vany

( počet produktů: 6 )

Wysokiej klasy korki do wanien – poznaj naszą ofertę!

Odpowiedni wygląd łazienki uzależniony jest nie tylko od dużej armatury, płytek czy sprzętów AGD. Konieczne jest prawidłowe wkomponowanie dodatków, których zadaniem jest podkreślenie zalet designu pomieszczenia i odciągnięcie wzroku od ewentualnych niedociągnięć. Właśnie taką funkcję spełniają korki do wanien, które znajdziesz w naszym asortymencie. Jako marka Corsan oferujemy różnego rodzaju elementy, pasujące do różnego rodzaju armatury, idealnie komponujące się z wyglądem wielu łazienek. Dlaczego warto wybrać nasz korek do wanny? Ponieważ to produkt najwyższej jakości, opracowany zgodnie z najlepszymi standardami. Mamy korki do wanien, objęte długoletnią gwarancją jakości, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu przez wiele lat będą cieszyć Cię swoją funkcjonalnością, jakością oraz wyglądem.

Korki do wanny Corsan – wszystko co warto o nich wiedzie

Wybór korka do wanny niekiedy bagatelizowany jest przez osoby, które planują swoją łazienkę. To błąd, gdyż element ten nie tylko znacznie wpływa na wygląd pomieszczenia (rzuca się w oczy), ale również przekłada się na walory użytkowe wanny. Przede wszystkim korek do wanny odprowadza wodę, a w razie potrzeby – zatrzymuje ją w niecce danego elementu armatury. Złote korki do wanny czy czarne korki do wanny z naszego asortymentu wykonane są niezwykle precyzyjnie, ułatwiając pracę i odpływ lub zatrzymanie wody. Posiadamy między innymi korki do wanny klik klak, które z łatwością otworzysz i zamkniesz za pomocą jednego gestu. Łatwo utrzymać je w czystości oraz dopasować do otworu danej wanny. Pamiętaj, że korki do wanien marki Corsan idealnie pasują do wanien tworzonych przez nas. Jeżeli w łazience masz więc nasz produkt, warto dobrać do niego korek! Dostępne u nas produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, dopasowanych do budżetu naszych Klientów.

W jaki sposób wybrać odpowiedni korek do wanny?

Przede wszystkim korek do wanny musi mieć odpowiednią średnicę i sposób montażu. Zwróć uwagę na to czy i jak można zainstalować w wannie określony produkt. Nie do każdej wanny pasują np. korki do wanny klik klak. Sprawdź jak będzie pasować także maskownica, która spełnia funkcję wizualną, ale również użytkową, uniemożliwiając niekontrolowany odpływ wody. Koniecznie dopasuj korek do koloru wanny. Czy musi on mieć taką samą barwę jak niecka? Niekoniecznie. Do białych wanien świetnie pasować będą korki w kolorze białym czy złotym. Czarne wanny bardzo dobrze komponują się z egzemplarzami złotymi (to zresztą idealny sposób na łazienkę loftową czy glamour). W przypadku złotej wanny polecamy korki złote albo czarne. Dopasowując kolor, pamiętaj o barwie kranów, natrysku, czy innych dodatków. Nowy element powinien być dobrany do reszty i w ten sposób będzie stanowił wspólną całość.

Jakiego rodzaju korki do wanny oferujemy?

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju korki do wanien. Znajdziesz u nas między innymi korki do wanny klik klak, ułatwiające zamykanie i otwieranie przepływu wody. Posiadamy białe korki do wanny, czarne korki do wanny, a także złote korki do wanny, które pasują do różnego rodzaju wanien. Charakteryzują się najwyższym stopniem wykonania, materiałami, które są odporne na zadrapania czy korozję, a także dopasowaniem do wielu rodzajów wanien. Posiadamy również wanny, które skomponujesz z dostępnymi u nas korkami. Wszystkie elementy doskonale do siebie pasują – niezależnie czy zdecydujesz się na białe korki do wanny, czy ekstrawaganckie i wyróżniające się złote korki do wanny. W razie wątpliwości lub pytań dotyczących oferowanych u nas produktów – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najrozsądniejsze rozwiązanie, wskażemy na jego zalety i sposób montażu. Posiadamy szeroki wybór produktów wyposażenia łazienki czy kuchni, wykonane z najlepszych materiałów i w oparciu o naszą innowacyjnie opracowaną technologię. Jesteśmy pewni, że decydując się na produkty marki Corsan, będziesz zadowolony! Życzymy owocnych zakupów i do usług!

pixel