Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Volně stojící umyvadla

( počet produktů: 4 )

Umywalki stojące Corsan – najwyższa jakość, świetny wygląd

Jeżeli chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała elegancko, zadbanie i gustownie, konieczna jest inwestycja w wysokiej klasy umywalki stojące. Te pełnią niezwykle ważną funkcję przede wszystkim w obiektach publicznych czy użytkowych, jak biura, galerie handlowe, sklepy, punkty gastronomiczne czy hotele i pensjonaty, natomiast mogą też świetnie prezentować się w łazienkach prywatnych. W ofercie Corsan znajdziesz wysokiej klasy nowoczesne umywalki stojące, które wykorzystasz tak, jak chcesz! Czym charakteryzuje się umywalka stojąca z naszego asortymentu? To przede wszystkim produkt trwały i odporny na eksploatację. Nawet intensywne korzystanie z tego rodzaju produktu nie wpłynie na jego wygląd czy walory użytkowe. Co więcej, nałożona farba nie będzie odchodzić, kruszyć się czy blaknąć. Na umywalkach nie znajdziesz brzydkich smug, a całość jest kompleksowo spasowana z elementami odprowadzającymi wodę – m.in. z syfonem. Pamiętaj, że na wszystko otrzymasz gwarancję Corsan Plus, co potwierdza jakość prezentowanych produktów!

Jaka powinna być odpowiednia umywalka stojąca?

Nowoczesne umywalki stojące muszą być przede wszystkim trwałe. Każdy produkt Corsan stworzony jest ze specjalnego rodzaju akrylu. Akrylowe umywalki stojące nie będą żółknąć po latach eksploatacji, ich barwa zawsze będzie „świeża”, a powierzchnia będzie gładka i odporna na smugi, zabrudzenia czy inne potencjalnie nieestetyczne zanieczyszczenia tak charakterystyczne dla łazienki. Dodatkowo powierzchnia umywalki zabezpieczona jest specjalną powłoką Anti Wipe, która minimalizuje ryzyko odbarwienia oraz ogranicza powstawanie smug czy zacieków. Ważne, aby kupić umywalki stojące z syfonem. Cały zestaw będzie idealnie ze sobą współgrał i zapewni estetyczną pracę, skutecznie usuwając zanieczyszczenia z okolic elementu armatury. Dzięki temu umywalka stojąca nie tylko doskonale się prezentuje, ale też spełnia swoją rolę. Słowem – trwałość, wytrzymałość i design to trzy cechy, które odpowiadają za to, że umywalki stojące przyścienne Corsan są warte wyboru.

W jaki sposób dobrać umywalki stojące do wystroju własnej łazienki?

Przede wszystkim pamiętaj o doborze rozmiaru. Umywalki stojące mogą mieć niewielką nieckę (idealną np. do małej toalety) lub pełnić bardzo użytkową rolę, posiadając dużą powierzchnię. Wszystko zależy oczywiście tez od miejsca, które możesz w danej łazience wygospodarować na umywalkę. Zwróć uwagę na kwestię koloru. Chociaż zwykle akrylowe umywalki stojące są białe, to mogą mieć różne dodatki (np. biały lub złoty korek). Dostępne są też wersje z bardzo wysokim połyskiem farby czy elementy bardziej matowe. Uwzględnij jakie szafki w łazience chcesz zamontować albo jak wyglądają inne części wyposażenia tego pomieszczenia. Spójrz też na montaż odpływu, tak aby Twoje umywalki stojące z syfonem pasowały do wychodzących z rur elementów montażowych. Wszystko to wpływa oczywiście również na kwestię prawidłowego użytkowania danego elementu armatury. Pamiętaj, aby wybierać umywalki stojące przyścienne od sprawdzonych producentów – Corsan daje Ci pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej klasy!

Umywalki stojące Corsan – poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju umywalki stojące przyścienne i nie tylko! Posiadamy kompletnie wyposażone umywalki stojące z syfonem o zróżnicowanych parametrach, wielkości oraz systemie montażowym. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie, wybierając z wielu rodzajów produktów! Pamiętaj, że nasze akrylowe umywalki stojące to gwarancja stylu, jakości i wszechstronności. Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi elementami z naszego asortymentu, gdzie znajdziesz także umywalki innego rodzaju. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Pomożemy dobrać odpowiedni asortyment i wskażemy jak go efektywnie i skutecznie zamontować. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu, którą zdobyliśmy przez lata działania w branży. Życzymy udanych zakupów!
pixel