Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Corsan a środowisko

Środowisko, planeta, Corsan.pl

W firmie Corsan dbamy o środowisko naturalne najlepiej jak potrafimy.

Świadomi odpowiedzialności za środowisko naturalne staramy się w każdym aspekcie naszej działalności podejmować działania mające na celu jego ochronę. Zwracamy uwagę na wpływ naszych produktów na środowisko już od najwcześniejszych etapów projektowania przez produkcję, dostarczenie do klientów końcowych, użytkowanie i recykling. Wierzymy również, że dzięki naszej inicjatywie zmieniamy świat. W celu zapewnienia ochrony środowiska naturalnego, Corsan podejmuje szereg znaczących decyzji, których celem jest udoskonalenie procesów produkcji i wspieramy procesy recyklingu. Przede wszystkim wybieramy do produkcji materiały przyjazne środowisku, redukujemy odpady wytwarzane w trakcie produkcji, pakowania i wysyłki, kontrola również zużycia energii w każdym z aspektów prowadzonej działalności.

Podejmujemy świadome działania


Recykling, Corsan.pl

100%


W trosce o środowisko naturalne niemalże wszystkie produkty Corsan można poddać recyklingowi.

Zaufanie, Corsan.pl

Eco +


W naszych produktach nie używamy szkodliwych substancji chemicznych, takich jak azbest i rtęć.

Środowisko, Corsan.pl

100 tys.


Niemalże 100,000 naszych klientów przekonało się o wyjątkowej jakości oferowanych produktów.

Gwarancja, Corsan.pl

Gwarancja i serwis


Produkty Corsan podlegają gwarancji oraz możliwości serwisowania, co znacznie wydłuża ich żywotność.


Środowisko naturalne, ekologia, Corsan.pl

Kupuj jak chcesz i gdzie chcesz

Złóż zamówienie, a my dostarczymy je pod wskazany adres lub do Twojego ulubionego paczkomatu.

Sprawdź szczegóły

Działamy mądrze i zdecydowanie, Corsan.pl

Działamy mądrze i zdecydowanie.

Wszystkie nasze biura oraz magazyny są budowane i obsługiwane tak, aby w możliwe jak najbardziej ekonomiczny sposób zagospodarować wykorzystywane zasoby oraz zużywaną energię. Corsan od 2020 dba również o to, aby zarządzać gospodarką odpadami zgodnie z nową ustawą Ministerstwa Środowiska. Aby przyczynić się do światowego ograniczenia wpływu na zmiany klimatu, Corsan w przyszłości zamierza nieustannie działać z korzyścią dla środowiska naturalnego. Wierzymy również w to, że nasi kontrahenci biznesowi oraz inne firmy z branży będą podążały naszym śladem wpierając proekologiczne podejście.


Gwarancja, Corsan.pl

Wyprodukowane, aby działać jak najdłużej.

Każdy produkt marki Corsan został zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby zagwarantować możliwe jak najdłuższe działanie. Wpływ na to mają przede wszystkim najwyższej jakości materiały oraz przemyślane procesy produkcji. Produkty Corsan są projektowane z myślą o ekologicznym wykorzystywaniu wody, dlatego firma stosuje rozwiązania technologiczne, które optymalizują przepływ i przyczyniają się do redukcji jej nadmiernego zużycia. Corsan prowadzi również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, którym objęte są wszystkie towary.


pixel