Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Sprchové výtoky

( počet produktů: 5 )

Wylewki prysznicowe najwyższej jakości – efektywne i efektowne

Wyłącznie swobodny przepływ wody umożliwi Ci radość z kąpieli w Twojej łazience. Aby ustabilizować ciśnienie na prawidłowym poziomie, konieczne będą odpowiednie wylewki do prysznica i wylewki wannowe. Elementy te znajdziesz w naszym asortymencie, dopasowując je do aktualnego wyglądu swojej łazienki, ale też potrzeb typowo użytkowych.

Wylewki prysznicowe i wannowe Corsan to najlepsze co możesz wybrać. Jesteśmy doświadczonym producentem i sprzedawcą, dbającym o każdy detal przygotowanych przez nas produktów. Oferowane u nas wylewki wannowe czy wylewki do prysznica zabezpieczone są m.in. przy pomocy powłoki Anti Wipe (ogranicza ryzyko odbarwień i powstawania smug), a ich stalowo-mosiężna konstrukcja wytrzyma wiele lat eksploatacji – dowodzi temu pięcioletnia gwarancja Corsan Plus.

Czym jest wylewka do baterii wannowej i prysznicowej?

Baterie prysznicowe dzielą się na dwa najpopularniejsze typy. Jedne posiadają wylewki prysznicowe, inne zaś są ich pozbawione. Ten swoisty dolny „kranik” pełni konkretną funkcję, która sprawia, że moduły prysznicowe koniecznie powinny być wyposażone w wylewkę, jeśli zamontowane są np. nad wanną lub brodzikiem pełniącym funkcję wanny. W takim przypadku wylewka prysznicowa umożliwia sprawne napełnienie wanny lub brodzika wodą, co byłoby procesem niezwykle uciążliwym i długotrwałym, gdybyśmy spróbowali zrobić to jedynie za pomocą słuchawki prysznicowej. Co więcej, dobrej jakości wylewki, oferowane w naszym sklepie, posiadają przełącznik ciśnieniowy do słuchawki prysznicowej, dzięki czemu w prosty i wydajny sposób możemy korzystać z wylewki wannowo-prysznicowej.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze wylewki prysznicowe?

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle częstym rozwiązaniem, które stosuje się w łazienkach, jest funkcjonalne połączenie wanny i prysznica. Właśnie dlatego wyszliśmy ze specjalną ofertą zawierającą najwyższej jakości wylewki prysznicowe. Dzięki optymalnemu połączeniu kranu i wanny ze słuchawką prysznicową możliwe jest zadbanie o stworzenie takiej baterii prysznicowej, która już od razu będzie działała w pełni wydajnie. Oznacza to, że oferowana przez nas wylewka prysznicowa może zastąpić dotychczas stosowane rozwiązania, w ramach których zainstalowanie np. słuchawki prysznicowej wymagało posiadania dodatkowego źródła wypływu wody.

Jakie wylewki wannowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju wylewki do wanny i wylewki do prysznica, wykonane w oparciu o najwyższą technologię działania. W naszym asortymencie widnieje m.in. wylewka wannowa czarna (dostępna w różnych wariantach pod względem wyglądu) oraz wylewka do baterii wannowej czy prysznica w inoxie i biała.

Dzięki temu z łatwością dopasujesz oferowane u nas produkty do swojego zapotrzebowania. Pamiętaj, że części te są łatwe w montażu i bardzo trwałe. Montując taką wylewkę, nie musisz martwić się o jej prawidłowe działanie.

Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru odpowiedniej wylewki lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o produktach z naszego sklepu – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Ci, bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Z pewnością będziesz zadowolony z jakości produktów oraz obsługi Klienta.

pixel