Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Ramena dešťové sprchy

( počet produktů: 10 )

Za wyjątkiem deszczownic montowanych do ściany lub tych w suficie, niemalże każda potrzebuje ramienia prysznicowego. W takim przypadku ramiona do deszczownicy to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, w której znajduje się prysznic. Podział ramion prysznicowych pozwala na dobór odpowiedniego, niezależnie od kształtu czy średnicy deszczownicy. Ramiona do deszczownic Corsan są gwintowane standardowo na ½ cala, tak aby były w pełni kompatybilne z różnymi deszczownicami. Wybór długości ramienia deszczownicy podyktowany jest zwykle jej średnicą. Ramię deszczownicy montuje się bezpośrednio do wyjścia odpływu w ścianie lub suficie. Należy pamiętać, że tylko montaż ramiona do deszczownicy na odpowiedniej wysokości zagwarantuje komfort pod prysznicem.

Ramiona do deszczownicy Corsan

Dobrze umocowana deszczownica powinna w pełni spełniać swoje zadanie. Wybór odpowiedniego ramienia powinien mieć miejsce w momencie, kiedy przeglądamy moduły prysznicowe. Dzięki temu można uniknąć niespodzianek sprawiających, że nie czujemy się w pełni komfortowo pod prysznicem. Zarówno ramię prysznicowe, jak i ramię deszczownicy powinny być umieszczone na odpowiedniej wysokości, a także dostosowane do ogólnej wielkości prysznicu. Dostępne w naszej ofercie produkty w pełni zaspokoją potrzeby naszych klientów dzięki dużej różnorodności wyboru.

Postaw na komfortową łazienkę

Chcesz odczuwać pełny komfort brania prysznicu? Postaw na odpowiednie ramię prysznicowe do deszczownicy, które będzie uwzględniać Twoje potrzeby. Solidne i trwałe mocowanie jest istotne. W naszym sklepie stawiamy również na to, aby cechy te szły w parze z wyjątkową elegancją i stylowym wyglądem naszych produktów. Dlatego też nasze produkty wyróżniają się niezwykłym połyskiem, a także różnorodnością kolorystyczną. Sprawi to, że znakomicie dopasuje się je do każdego typu łazienki, niezależnie od tego, czy będzie ona przygotowana w stylu klasycznym, loftowym, skandynawskim czy nowoczesnym.

Szeroki wybór ramion do deszczownicy Corsan

W ofercie naszego sklepu postawiliśmy szczególny nacisk na zapewnienie naszym klientom szerokiego wyboru produktów. Niezależnie od tego, czy stawiasz na ramię prysznicowe, czy ramię deszczownicy, znajdziesz zróżnicowane modele pod względem kolorystycznym, a także pod względem rozmiarów. Tym, co łączy każde dostępne ramię prysznicowe do deszczownicy, jest wytrzymałość. W naszej firmie przede wszystkim chcemy, aby nasze produkty służyły klientom przez lata, dlatego też ramiona do deszczownicy dostępne w naszej ofercie są wykonane ze znakomitej jakości chromowanego mosiądzu oraz stali. Materiały te są odporne na szkodliwe czynniki, które spotkać można w łazience. Mowa oczywiście o wilgoci oraz detergentach, które w przypadku ramion do deszczownicy Corsan nie będą powodować korozji. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów!

pixel