Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Sprchové panely s směšovačem

( počet produktů: 86 )

Osobom preferującym tradycyjne rozwiązania, poszukującym modnego wyposażenia łazienkowego w przystępnej cenie, polecamy oferowane przez nas panele prysznicowe z mieszaczem. To sprawdzony i niezawodny w działaniu sprzęt przystosowany do ręcznej regulację temperatury wody, wybierany przez konserwatystów i te osoby, które wciąż z pewną dozą nieufności podchodzą do nowych modeli baterii termostatycznych. Poznaj klasyczne wersje paneli prysznicowych i wybierz jeden z nich!

Niezawodność działania w stylowej oprawie

W poszukiwaniu atrakcyjnego sprzętu charakteryzującego się dużą niezawodnością działania, sprawdzonego, z powodzeniem stosowanego już od dziesięcioleci, warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie na panele prysznicowe z mieszaczem. Sklep Corsan.pl oferuje szeroki wybór paneli wyposażonych w tradycyjne baterie z ceramicznymi głowicami i mieszaczem, umożliwiające ręczną regulację nie tylko siły strumienia wody, ale i jej temperatury. W takim rozwiązaniu, by osiągnąć pożądaną temperaturę wody, musimy dozować odpowiednią ilość wody zimnej i ciepłej. To sposób na szybką zmianę temperatury wody, jej obniżenie lub podwyższenie – wystarczy przekręcić kurek. Na liście dostępnego sprzętu znajdziesz różnorodne panele prysznicowe z mieszaczem. Oferujemy ich minimalistyczne wersje z funkcją hydromasażu, deszczownicą i tradycyjną słuchawką. Sprzedajemy również dekoracyjne modele z podświetleniem czy opcjonalną wylewką wannowo-prysznicową. To niezawodny w działaniu, profesjonalnie wykonany, estetyczny i funkcjonalny sprzęt, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.

Zadbaj o komfort codziennych kąpieli, do kabiny prysznicowej wstawiając efektownie prezentujący się, wyposażony w wiele funkcji i wysokiej klasy baterię ceramiczną panel. W sklepie czekają na Ciebie różnorodne panele prysznicowe z mieszaczem. Oferujemy sprzęt pasujący do wystroju minimalistycznego, dobrze komponujący się ze stylem skandynawskim czy cieszącym się coraz większym zainteresowanie współczesnych klientów stylem nowojorskim i glamour. Zapraszamy na zakupy!

Panele prysznicowe z mieszaczem – wygodne użytkowanie i rewelacyjny wygląd

Od wielu lat – jako marka Corsan – tworzymy wysokiej jakości produkty do wykorzystania w łazienkach prywatnych, firmowych czy użytkowania publicznego. Stawiamy na trwałość, wygląd i kwestie komfortowego korzystania z naszych produktów. W dedykowanej ofercie znajdziesz między innymi panele natryskowe z mieszaczem, zapewniające precyzyjne ustawianie parametrów wody. To produkt dla Ciebie!

Przypominamy, że każdy panel natryskowy z mieszaczem posiada gwarancję jakości Corsan Plus. Dzięki temu możesz mieć pewność, że montowany sprzęt sprawdzi się w intensywnej eksploatacji przez wiele lat.

Co charakteryzuje odpowiedniej jakości panel prysznicowy z mieszaczem i jak dobrać go do swojej łazienki?

Panele prysznicowe z mieszaczem spełniają kluczową rolę w kwestii zapewnienia komfortowej kąpieli. Dobierając go, pamiętaj o systemie montażowym, uwzględniającym m.in. miejsce zamontowania kabiny prysznicowej. Zwróć także uwagę na kolor panelu – ten powinien pasować do reszty łazienki. Np. panel bambusowy będzie bardzo dobrze wyglądać w połączeniu z czernią lub bielą w pomieszczeniach rustykalnych.

Odpowiedniej jakości panele prysznicowe z mieszaczem gwarantują precyzyjne dozowanie wody (w tym jej temperatury), trwałość pracy i wszechstronność. To właśnie panele Corsan!

Jakiego rodzaju panele prysznicowe z mieszaczem znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy różnego rodzaju panele prysznicowe z mieszaczem z kolekcji Corsan Alto czy Corsan Tugela, które dopasujesz do innych części z tych serii. Oferujemy panele natryskowe z mieszaczem w różnych kolorach – od charakterystycznego i nietypowego bambusa, przez srebro czy szarość, aż po biel i czerń.

Panel natryskowy z mieszaczem z naszych kolekcji ma trwałą głowicę baterii, precyzyjny mieszacz i oparty jest na nowoczesnych technologiach takich jak Corsan Saving (system oszczędzania wody) oraz Anti Wipe (która chroni panel prysznicowy z mieszaczem przed odbarwieniem, wyblaknięciem oraz smugami i zaciekami). W razie pytań dotyczących powyższych paneli – zachęcamy do kontaktu. Znajdziesz u nas również innego rodzaju panele prysznicowe.

pixel