Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Vany

( počet produktů: 180 )

Wanny akrylowe Corsan

Zdecydowana większość klientów dysponujących łazienkami z większym metrażem decyduje się montować wanny akrylowe Corsan. To rozwiązanie pozwalające czerpać zdecydowanie większą przyjemność i komfort niż tradycyjny prysznic. Mimo to nie każdy może sobie pozwolić na montaż wanny wolnostojącej akrylowej w swojej łazience. Podyktowane to jest głownie tym, że wanny zajmują zwykle więcej miejsca niż standardowe kabiny prysznicowe. Wielkość łazienki lub inaczej pokoju kąpielowego wpływa na wybór rozmiaru wanny. Dlatego jako firma Corsan oferujemy różne warianty, począwszy od kształtu, dzieląc wanny na długość, wysokość i szerokość. W sklepie nie mogło zabraknąć szerokiej oferty na wanny wolnostojące, które są symetryczne i mogą być montowane na środku oraz na wanny przyścienne. Wanny przyścienne montuje się bezpośrednio przy ścianie. Na nie decydują się klienci, którym zależy na zaoszczędzeniu dodatkowej przestrzeni. Wanny Corsan występują w długości 150 cm, 160 cm i 170 cm i kształtach np. prostokątne, owalne i narożne. Najpopularniejsze modele z oferty Corsan to między innymi Mono, Iseo, Salina, Intero, Olvena, Estella i Reno. Do produkcji wanien stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy akryl premium. Wszystkie wanny są wyposażone w stelaż z możliwością wypoziomowania, a to na wypadek, gdyby posadzka w łazience okazała się nierówna. Odpowiednio wypoziomowana wanny zapewnia nieporównywany komfort codziennych kąpieli.

Zalety wanien akrylowych

Lekka i trwała wanna akrylowa to doskonała alternatywa dla cięższych, podatnych na obtłuczenia wanien stalowych emaliowanych. To estetyczny i funkcjonalny element wyposażenia doskonale wpisujący się w potrzeby aranżacyjne wielu współczesnych łazienek. Ze względu na zastosowanie wytrzymałych włókien syntetycznych nasze wanny wolnostojące są nie tylko niezwykle trwałe, ale i wyjątkowo funkcjonalne.

Ekskluzywne wanny corsan

Nie będziesz mieć najmniejszych problemów z ich codziennym czyszczeniem (nie stosuj produktów ściernych, które mogą porysować akrylową powierzchnię). Poza tym możesz cieszyć się ich niebywale gładką, przyjemną w dotyku i ciepłą powierzchnią. Akrylowa wanna charakteryzuje się również dobrymi właściwościami akustycznymi. Materiał ma zdolność do tłumienia dźwięków, a zatem poranne i wieczorne kąpiele nie będą zakłócały spokoju sąsiadom oraz pozostałym domownikom. Nasze wanny są także odporne na przebarwienia i drobne uszczerbki.

Jaki model wanny wybrać?

Korzystając z oferty sklepu, możesz sięgnąć po kilka typów wanien akrylowych. Oferujemy klasyczne wanny narożne i przyścienne wolnostojące. Jeśli jednak dysponujesz nieco większą łazienką, atrakcyjniejszym kąskiem może okazać się modnie wyprofilowana wanna wolnostojąca, przystosowana do ustawienia w centralnym punkcie łazienki, w większej odległości od ścian. Taka wanna oferuje wygodny dostęp z każdej strony. Ze względu na użycie wysokiej jakości materiału – akryl Premium, jest również niezwykle estetycznym, a przy tym wyjątkowo trwałym elementem wyposażenia pasującym do wystroju każdej nowoczesnej, eleganckiej łazienki.

pixel