Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jesteśmy gotowi do pomocy

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu. Nasi konsultanci czekają na wiadomość od Ciebie.



Infolnia dla klientów

Infolnia czynna pon-pt w godz. 8-16.

Tel. 67 351 91 91


Wyślij wiadomość

Kiedy potrzebujesz więcej informacji.

E-mail: sklep@corsan.pl


Formularz reklamacji

Kiedy chcesz zgłosić reklamację.

Formularz: Zgłoś reklamację


Czat online

Kiedy preferujesz messenger.

Messeneger: Rozpocznij czat


Poznaj załogę firmy Corsan

Od lat wyznaczamy trendy w branży wyposażenia łazienek, projektując i tworząc wyjątkowe produkty, które wprowadzają komfort do łazienek na całym świecie. Niebanalne wzornictwo, perfekcyjna jakość i niezawodna funkcjonalność to odzwierciedlenie naszego wieloletniego doświadczenia. Poznaj zespół Corsan, tworzony przez kluczowych specjalistów.



Dział Obsługi Klienta Detalicznego

Agnieszka Duda-Nowak

Tel. 792 070 773

E-mail: a.duda@corsan.pl


Dział Sprzedaży Outlet

Weronika Rózga

Tel. 570 099 002

E-mail: w.rozga@corsan.pl


Dział Ecommerce

Mateusz Loch

Tel. 793 034 343

E-mail: m.loch@corsan.pl


Kierownik Działu Sprzedaży Hurtowej

Anna Trzaskalska

Tel. 534 100 014

E-mail: a.trzaskalska@corsan.pl


Dział Sprzedaży Hurtowej

Marek Flis

Tel. 530 407 007

E-mail: m.flis@corsan.pl


Dział Sprzedaży Hurtowej

Michał Kolibabka

Tel. 730 707 031

E-mail: m.kolibabka@corsan.pl


Dział Reklamacji

Radosław Oźmina

Tel. 67 351 91 91 wewnętrzny 3

E-mail: r.ozmina@corsan.pl


Dział Serwisu

Jakub Trzaskalski

Tel. 570 066 003

E-mail: k.trzaskalski@corsan.pl


Dział Eksportu

Łukasz Kuliński

Tel. 601 792 937

E-mail: l.kulinski@corsan.pl


Dział Produktów

Magdalena Pawlukiewicz

Tel. 665 098 321

E-mail: m.pawlukiewicz@corsan.pl


Dział Importu

Emilia Kątek

Tel. 883 020 707

E-mail: e.katek@corsan.pl


Dział Księgowości

Aneta Stołowska

Tel. 574 074 024

E-mail: ksiegowosc@corsan.pl


Kierownik Magazynu

Adrian Klimas

Tel. 733 350 707

E-mail: a.klimas@corsan.pl


Biuro obsługi klienta

Pełna nazwa: Corsan

Adres: Magazynowa 9, 64-920 Piła (POLSKA)

Właściciel sklepu

Corsan

Magazynowa 9

, 64-920 Piła

(POLSKA)

NIP: 7641569683

REGON: 300088907

IBAN: PL 28 1050 1911 10000090 8108 0773

Bank: ING Bank

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
Korzystamy z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.
ikona info
Zamknij
pixel