Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

S výlevkou

( Množstvo výrobkov: 67 )

Z myślą o użytkownikach niewielkich łazienek, w których funkcję kabiny prysznicowej pełni odpowiednio zabezpieczona wanna, przygotowaliśmy eleganckie panele prysznicowe z wylewką. To uniwersalny sprzęt umożliwiający napełnienie wanny wodą lub skorzystanie z opcji szybkiej kąpieli pod prysznicem. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu urządzenia, w ofercie Corsan.pl znajdziesz kilka różnych wersji paneli z opcjonalną wylewką wyposażoną w trwały perlator do napowietrzania wody.

Wanna i prysznic w jednym

Estetyczne i funkcjonalne panele prysznicowe z wylewką to sprzęt dedykowany mniejszym łazienkom, w których brakuje miejsca na instalację zarówno wanny, jak i tradycyjnej kabiny prysznicowej. Gdy masz już wannę, wystarczy zadbać o jej estetyczną zabudowę i po zainstalowaniu panelu ściennego wyposażonego w wylewkę, korzystać z niej jak z tradycyjnego prysznica. To sprawdzone i funkcjonalne rozwiązanie zapewniające więcej opcji kąpieli. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajdziesz nowoczesne panele prysznicowe z wylewką. Sprzedajemy sprzęt wyposażony w funkcję hydromasażu, klasyczną słuchawkę prysznicową oraz deszczownicę. Niektóre z prezentowanych modeli urządzeń są również wyposażone w baterię termostatyczną, która zapewnia możliwość zaprogramowania stałej temperatury wody. Oczywiście oferujemy także panele z baterią tradycyjną, z mieszaczem. Niezależnie od oferowanych funkcji, wszystkie z prezentowanych paneli prysznicowych charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wyróżnia je ciekawy design i doskonałej jakości materiały, co przekłada się na trwałość oraz dużą niezawodność działania.

Poznaj dostępne panele prysznicowe z wylewką i zamów model w odpowiadającym Ci stylu wykonania, kolorze, z interesującymi Cię funkcjami. W szczególności polecamy nowocześnie prezentujące się panele z kolekcji Kaskada oraz wyposażone w niezależną deszczownicę modele z serii Neo i Araga. Przyjrzyj się pełnej ofercie naszego sklepu, a z pewnością trafisz na sprzęt, który przypadnie Ci do gustu. Poznaj nasze produkty i już dziś złóż zamówienie na ich wybrane rodzaje.

pixel