Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

S mixérom

( Množstvo výrobkov: 88 )

Osobom preferującym tradycyjne rozwiązania, poszukującym modnego wyposażenia łazienkowego w przystępnej cenie, polecamy oferowane przez nas panele prysznicowe z mieszaczem. To sprawdzony i niezawodny w działaniu sprzęt przystosowany do ręcznej regulację temperatury wody, wybierany przez konserwatystów i te osoby, które wciąż z pewną dozą nieufności podchodzą do nowych modeli baterii termostatycznych. Poznaj klasyczne wersje paneli prysznicowych i wybierz jeden z nich!

Niezawodność działania w stylowej oprawie

W poszukiwaniu atrakcyjnego sprzętu charakteryzującego się dużą niezawodnością działania, sprawdzonego, z powodzeniem stosowanego już od dziesięcioleci, warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie na panele prysznicowe z mieszaczem. Sklep Corsan.pl oferuje szeroki wybór paneli wyposażonych w tradycyjne baterie z ceramicznymi głowicami i mieszaczem, umożliwiające ręczną regulację nie tylko siły strumienia wody, ale i jej temperatury. W takim rozwiązaniu, by osiągnąć pożądaną temperaturę wody, musimy dozować odpowiednią ilość wody zimnej i ciepłej. To sposób na szybką zmianę temperatury wody, jej obniżenie lub podwyższenie – wystarczy przekręcić kurek. Na liście dostępnego sprzętu znajdziesz różnorodne panele prysznicowe z mieszaczem. Oferujemy ich minimalistyczne wersje z funkcją hydromasażu, deszczownicą i tradycyjną słuchawką. Sprzedajemy również dekoracyjne modele z podświetleniem czy opcjonalną wylewką wannowo-prysznicową. To niezawodny w działaniu, profesjonalnie wykonany, estetyczny i funkcjonalny sprzęt, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.

Zadbaj o komfort codziennych kąpieli, do kabiny prysznicowej wstawiając efektownie prezentujący się, wyposażony w wiele funkcji i wysokiej klasy baterię ceramiczną panel. W sklepie czekają na Ciebie różnorodne panele prysznicowe z mieszaczem. Oferujemy sprzęt pasujący do wystroju minimalistycznego, dobrze komponujący się ze stylem skandynawskim czy cieszącym się coraz większym zainteresowanie współczesnych klientów stylem nowojorskim i glamour. Zapraszamy na zakupy!

pixel