Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

PRODUKTY

( Množstvo výrobkov: 891 )

Jeżeli dopiero urządzasz lub właśnie planujesz remont łazienki, oryginalne produkty Corsan rozbudzą Twoją wyobraźnię. Oferujemy najlepszej jakości sprzęt łazienkowy wyróżniający się nietuzinkowym designem i prawdziwą perfekcją wykonania. To zarówno designerskie wanny wolnostojące, jak i ceramiczne umywalki, baterie, prysznice czy drobne akcesoria łazienkowe, na przykład mydelniczki czy wieszaki na ręczniki. Poznaj całość naszej oferty i zaprojektuj funkcjonalną łazienkę z klasą.

Stylowe wyposażenie łazienki

Znajdziesz w tym miejscu wyprodukowane z odpowiednio dobranych materiałów, wyposażone w nowoczesne systemy wpływające na redukcję zużycia wody baterie wannowe wolnostojące, wielofunkcyjne deszczownice natryskowe, przeznaczone do montażu podtynkowego zestawy natryskowe, tradycyjne panele prysznicowe i wiele więcej. To oryginalne produkty Corsan – przedmioty starannie wykonane, o ciekawym designie i wielu przydatnych funkcjach, które wpływają na wygodę ich codziennego stosowania. Sprzedajemy wanny wolnostojące, narożne i przyścienne wykonane z przyjemnego w dotyku, idealnie gładkiego akrylu Premium. Oferujemy również dostępne w bogatym wyborze rozmiarów i kształtów, charakteryzujące się niezwykle oryginalnym wyglądem ceramiczne umywalki z dekoracyjnymi korkami typu klik-klak oraz pomniejsze dedykowane im akcesoria, w tym mydelniczki czy uchwyty ścienne na szklanki. Wszystkie prezentowane produkty Corsan to sprzęt doskonale wpisujący się w szczególne potrzeby aranżacyjne wielu współczesnych łazienek. Pasujący do stylu skandynawskiego, glamour, nowojorskiego, a nawet vintage.

Zapoznaj się z całością naszej oferty i wybierz te produkty Corsan, które ze względu na styl wykonania, kolor czy kształt, będą pasowały do wybranej przez Ciebie koncepcji aranżacji wnętrza łazienki. Sięgając po nasz sprzęt, masz pewność zakupu przedmiotów nie tylko atrakcyjnych wizualnie, ale i wysoce funkcjonalnych oraz trwałych. Skorzystaj z naszych propozycji i skompletuj wyposażenie, dzięki któremu stworzysz nowoczesną, elegancką i wygodą w użytkowaniu łazienkę. Polecamy!

pixel