Doručenie zdarma z 47,06 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Sprchové ružice

( Množstvo výrobkov: 28 )

Doskonale wyposażona łazienka z prysznicem powinna być standardem w każdym domu lub mieszkaniu. Dlatego oferujemy w sprzedaży słuchawki prysznicowe, które zdecydowanie ułatwią życie i uprzyjemnią chwile pod prysznicem. Słuchawki prysznicowe Corsan występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych np. chromowane, czarne, białe. Spotkać można również słuchawki okrągłe czy prostokątne. Wybór wielu kształtów i rozmiarów w jakich występują słuchawki prysznicowe pozwala dobrać odpowiednią do stosowania przy panelu prysznicowym, do kolumny natryskowej, do zestawu czy relignu prysznicowego. Niektóre ze słuchawek posiadają przycisk do przełączania funkcji natryskowych. Wybór rodzaju słuchawki pomiędzy jednofunkcyjną a wielofunkcyjną zależy od preferencji użytkownika. Dodatkowym atutem jakim cechują się słuchawki jest system Corsan Anti Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia w dyszach natryskowych.

Słuchawki prysznicowe Corsan

Dostępna w ofercie naszego sklepu pełna gama słuchawek prysznicowych sprawia, że znakomicie skomponują się one z wybranym przez nas wystrojem łazienki. Wysoka funkcjonalność oraz wyjątkowy design sprawiają, że nasze słuchawki prysznicowe sprawdzają się zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Niezależnie od tego, czy stawiamy na minimalizm, czy też na bardzo zróżnicowane przygotowanie przestrzeni prysznicowej, wybór niezwykle wydajnych, funkcjonalnych i wygodnych słuchawek jest kluczowe.

Jak wybrać słuchawki prysznicowe?

Stworzenie spójnej aranżacji wyposażenia łazienki jest tym, co powinno nam przyświecać już wtedy, gdy wybieramy moduły prysznicowe. Dostępne w naszej ofercie słuchawki prysznicowe są niezwykle zróżnicowane, co dostrzec można m.in. pod względem kolorystycznym. Dla kabin prysznicowych, w których ma widnieć więcej czerni, sprawdzą się słuchawki właśnie w tym kolorze. W naszym sklepie przygotowaliśmy również specjalną ofertę słuchawek funkcyjnych białych, szarych i chromowanych, które sprawdzą się w różnorodnych kombinacjach z baterią prysznicową.

Stwórz własną harmonię z Corsan

Postawienie na słuchawki natryskowe otwiera szerokie pole do tworzenia własnych kombinacji podkreślających wyjątkowy charakter całej łazienki. Odpowiednie dobranie słuchawek prysznicowych pozwala na uzyskanie idealnie harmonizującej się kompozycji aranżacji całej łazienki. W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne, subtelne słuchawki, których design idealnie sprawdzi się w każdym typie łazienki.

Technologia słuchawek Corsan

Dostępne w naszej ofercie słuchawki wyróżniają się zainstalowaniem w nich specjalnych technologii:

  • Full power – dzięki udoskonaleniu całej budowy słuchawki strumień wody jest niezwykle mocny, polepszając tym samym komfort brania prysznicu.
  • Anti Wipe – pozwala na utrzymanie słuchawki w czystości nie będzie stanowiło większego problemu. Problem smug i zacieków już nie będzie towarzyszyć Twojej słuchawce prysznicowej, a zamiast tego bezproblemowo będzie można cieszyć się nienagannie czystą jej powierzchnią.

Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu z tej kategorii!

pixel