Doručenie zdarma z 47,06 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Sprchy

( Množstvo výrobkov: 221 )

Miłośnikom szybkich kąpieli oferujemy dostępne w bogatym wyborze modeli, nowoczesne prysznice Corsan. To doskonałej jakości sprzęt charakteryzujący się dużą niezawodnością działania, prosty w montażu i niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. Poza tym jest to również sprzęt atrakcyjny wizualnie, pasujący do nowoczesnych kabin prysznicowych i wszystkich współczesnych, modnie urządzonych łazienek. Poznaj nasze produkty i wybierz coś do swojego domu!

Praktyczne rozwiązanie dla każde łazienki

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na montaż tradycyjnego brodzika, czy chcesz zainstalować nowoczesną kabinę prysznicową typu Walk In, z odpływem w podłodze lub ścianie, oryginalne prysznice Corsan będą najlepszym wyborem. To estetyczny, trwały i funkcjonalny sprzęt łazienkowy dostępny w dużej różnorodności modeli, pasujący do wnętrz urządzonych w różnorodny sposób – do minimalistycznych łazienek w stylu skandynawskim, bogato wyposażonych wnętrz w stylu nowojorskim czy pełnych gustownych drobiazgów łazienek glamour. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy zestawy wannowo-prysznicowe i prysznicowe, w tym modele przeznaczone do montażu podtynkowego i natynkowego. Ponadto znajdziesz w tym miejscu estetyczne panele prysznicowe i kolumny natryskowe. Co warte podkreślenia, Prysznice Corsan zostały wyposażone w wiele rozwiązań, które wpływają na komfort kąpieli. Przykładem są baterie z termostatem, które umożliwiają programowanie temperatury wody. Oczywiście sprzedajemy również panele z baterią wyposażoną w tradycyjny, charakteryzujący się dużą niezawodnością działania mieszacz.

Prysznice w nowoczesnym designie

Jeśli szukasz nowoczesnego panelu prysznicowego lub kolumny natryskowej do domowej łazienki, skorzystaj z naszej oferty i poznaj oryginalne prysznice Corsan. Wybierz model o interesującej Cię konstrukcji, wyposażony w pożądane przez siebie funkcje, w preferowanym stylu wykonania, rozmiarze i kolorze. Zamów panel z kolekcji Alto czy Tosca, zestaw prysznicowy z serii Torino czy natryskową kolumnę prysznicową Ango, Lugo lub dowolnie inną. Zapraszamy na zakupy!

pixel