Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

S termostatom

( Množstvo výrobkov: 73 )

Jeżeli szukasz sprzętu umożliwiającego cieszenie się stałą temperaturą wody podczas kąpieli, zapoznaj się z naszą ofertą na panele prysznicowe z termostatem. To niezwykle nowoczesny, wyposażony w wysokiej klasy baterie sprzęt łazienkowy z przydatną funkcją programowanie temperatury wody. W sklepie Corsan.pl znajdziesz kilkanaście różnych wersji paneli wyposażonych w baterię z termostatem, również modele z dekoracyjnym oświetleniem. Zamów jeden z nich!

Stała temperatura wody podczas kąpieli – wybierz panel Corsan!

Zastosowanie baterii termostatycznej zamiast jej tradycyjnej wersji z mieszaczem przekłada się na większy komfort kąpieli. Co ważne, zastosowanie tego typu rozwiązania sprawia, że regulacja strumienia nie wpływa na zmianę temperatury wody. Panele prysznicowe z termostatem pozwalają zaprogramować stałą temperatury wody – niezależnie od siły strumienia, woda ma taką samą temperaturę. Do regulacji wykorzystuje się niezawodne w działaniu pokrętła. Całość charakteryzuje się niezwykle przejrzystą, prostą formą, dzięki czemu nasze prysznice doskonale komponują się z minimalistycznym stylem wystroju wielu współczesnych łazienek. Jeśli korzystasz z prysznica i chcesz wprowadzić do wnętrza swojego domu odrobinę nowoczesności, inwestycja w panele prysznicowe z termostatem będzie strzałem w dziesiątkę. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać między wieloma modelami prysznicowych paneli wyposażonych w baterie z mieszaczem lub termostatem. To sprzęt wyróżniający się oryginalnym designem i najwyższą starannością wykonania, trwały, prosty w montażu, a przy tym funkcjonalny i wyjątkowo elegancki.

Panele prysznicowe z termostatem - wygoda użytkowania

Sprawdź możliwości nowych technologii i przy okazji popraw komfort codziennych kąpieli, sięgając po nowoczesne, ale już sprawdzone panele prysznicowe z termostatem. W ofercie naszej firmy znajdziesz kilkanaście modeli tego typu urządzeń, w tym cieszące się dużą popularnością ich wersje z serii Samsara, Kaskada czy wykończone egzotycznym drewnem modele z kolekcji Bali lub Bao. Przyjrzyj się naszym produktom i wybierz coś pasującego do wnętrza domowej łazienki.

pixel