Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Deski sedesowe - wolnoopadające deski do toalety

( ilość produktów: 3 )

Uniwersalne deski sedesowe wolnoopadające

Jednymi z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki są deski sedesowe. Bez wątpienia jest to ten produkt, który koniecznie musi się znaleźć przy każdym sedesie. Deski toaletowe wymagają odpowiedniego przemyślenia przed ostatecznym wyborem. Dobrze dobrana deska sedesowa jest niezwykle istotna z punktu widzenia funkcjonalności i komfortu użytkowania. Właśnie dlatego należy wcześniej podjąć decyzję o tym, czy wolimy sięgnąć po możliwości, jakie dają deski ceramiczne, czy też wolimy uniwersalne deski wolnoopadające. W każdym przypadku należy zastanowić się nad tym, który element będzie lepiej dopasowany do wystroju naszej łazienki. Czasem lepiej nie decydować się na standardowe produkty ceramiczne i wybrać np. dostępne w naszej ofercie deski z duroplastu. Dzięki temu można zyskać pewność, że korzystanie z deski sedesowej będzie w pełni komfortowe, a ona sama będzie pasować do wystroju całej łazienki.

Jak odpowiednio wybrać deskę sedesową?

Wbrew powszechnym opiniom deski sedesowe przy wyborze wymagają zastanowienia się nad tym, jakie materiały najlepiej wybrać. Przede wszystkim warto zauważyć, że rzadziej stosowane są deski ceramiczne, które charakteryzują się dużym ciężarem, a także generują niezwykle duży hałas. W ofercie naszego sklepu zapewniliśmy więc deski toaletowe wolnoopadające. Dzięki wyposażeniu w specjalny mechanizm, który gwarantuje powolny ruch opadania, zamknięcie deski nie będzie generowało uciążliwego hałasu. Przede wszystkim taka deska sedesowa nie opadnie znienacka. Takie rozwiązanie sprawia, że nasz komfort korzystania z łazienki nie będzie zakłócany poprzez wytrącające z równowagi, nagłe i głośne dźwięki. W naszym sklepie zdecydowaliśmy się na przygotowanie specjalnej oferty uniwersalnych desek sedesowych, które wyposażone są w funkcję wolnego opadania, co jest odpowiedzią na liczne potrzeby współczesnego konsumenta. Doskonale zdajmy sobie sprawę z tego, jak ważne jest maksymalne zwiększenie komfortu naszych klientów i to właśnie gwarantujemy w naszej ofercie.

Co wyróżnia nasze deski sedesowe?

Deska na sedes powinna być wykonana z odpowiedniego materiału. W wielu sklepach można spotkać deski wykonane z miękkiego plastiku, który jest elastyczny i lekki. Niestety, cechuje go mała odporność na pęknięcia i zarysowania, a po krótkim czasie mogą pojawić się nieestetyczne przebarwienia. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyłącznie deski sedesowe wolnoopadające z twardego plastiku, czyli duroplastu. Deska sedesowa wolnoopadająca wykonana z tego materiału jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz powstawanie plam i przebarwień. Ponadto bez trudu usuniesz z niej wszelkie zabrudzenia, co wpłynie pozytywnie na czas, który musisz poświęcić na sprzątanie.

Deski do wc wolnoopadające

Deski wc wolnoopadające, które znalazły się w naszej ofercie, są uniwersalne i pasują do większości standardowych muszli klozetowych. Jednak aby mieć pewność, że deska sedesowa wolnoopadająca będzie spełniała Twoje oczekiwania, możesz wykonać pomiar muszli klozetowej i porównać go z wymiarami, które dostępne są w charakterystyce poszczególnych produktów. Wystarczy jeżeli określisz rozstaw śrub oraz długość i szerokość muszli klozetowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zadbaliśmy o deski sedesowe wolnoopadające w różnych kształtach i kolorach. Do wyboru mamy deski okrągłe oraz kwadratowe w wersji slim. Mimo różnych trendów niezmiennie największą popularnością cieszy się deska na sedes w kolorze białym.

Deska sedesowa wolnoopadająca - nowoczesne i praktyczne rozwiązanie!

Deski sedesowe wolno opadające mają duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo korzystania z toalety. Specjalny system amortyzacji, chroni przed hałasem, który powstaje przy gwałtownym zamknięciu standardowej deski. Taki mechanizm to również doskonała ochrona muszli przed uszkodzeniami. W przypadku, kiedy z toalety korzystają małe dzieci, deska na sedes chroni palce dziecka przed bolesnym przycięciem. Jesteśmy pewni, że deski wc wolnoopadające, które posiadamy w ofercie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu!

pixel