Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty prysznicowe

( ilość produktów: 18 )

Uchwyty prysznicowe do słuchawek

Żadna łazienka nie obędzie się bez dodatkowego wyposażenia jakim są uchwyty prysznicowe Corsan. Wnętrze łazienki w którym znajdują się uchwyty prysznicowe jest zdecydowanie bardziej użyteczne i praktyczne. Dzięki uchwytom możemy w łatwy sposób operować słuchawkę prysznicową, regulując wysokość lub kąt jej nachylenia. Uchwyty prysznicowe do słuchawek w zależności od modelu występują z przyłączem do węża prysznicowego jak i bez przyłącza. Zarówno jedne jak i drugie są stosowane w zależności od rodzaju wybranych zestawów prysznicowych. Uchwyty Corsan do słuchawek oferowane w naszym sklepie cechują się wyjątkową solidnością. Wybierając odpowiednie uchwyty prysznicowe do swojej łazienki można przebierać między dostępnymi kolorami typami.

Dlaczego warto kupić uchwyt do prysznica?

Praktyczny, wygodny i zapewniający bezpieczeństwo uchwyt do prysznica, to podstawa, aby mieć cieszyć się dobrze funkcjonującą łazienkę. Jest to element, o którym nie można zapomnieć, decydując się na samodzielne skompletowanie armatury. Mają formę profilowanych uchwytów, które montuje się pod prysznicem, aby w łatwy sposób móc zamontować słuchawkę prysznicową. Funkcjonalny uchwyt prysznicowy, to niezbędny element każdej łazienki, której użytkownikom zależy na jej funkcjonalności. Dzięki uchwytom prysznicowym masz pewność, że słuchawka będzie zawsze odwieszona w odpowiednim miejscu. Uchwyty marki Corsan są niezawodne, gdyż można je montować od razu ze słuchawką prysznicową. Tym, co je wyróżnia, jest wysoka jakość ich wykonania. W ich produkcji został wykorzystany mosiądz i stal, które są również odporne na działanie wody i wilgotnego powietrza.

Uchwyt na słuchawkę prysznicową

Uchwyt prysznicowy to punktowe, praktyczne i wyjątkowo trwałe rozwiązanie, które umożliwia zamocowanie słuchawki prysznicowej na ścianie. Uchwyt można również z powodzeniem zamontować na wannie. Nie trzeba się przy tym obawiać się o uszkodzenie jej powierzchni. Ponadto montaż jest możliwy nie tylko na idealnie płaskich powierzchniach, ale także na chropowatych, takich jak płytki. Uchwyt jest także doskonałym uzupełnieniem dla drążka prysznicowego, a jego uniwersalny styl pozwala na idealnie wkomponowanie z każdą baterią prysznicową. W nowoczesnych łazienkach często montowane są deszczownice. Decydując się na ten rodzaj natrysku, warto też zakupić także uchwyt do deszczownicy, który wspomoże cały system. Ważne jest, aby takie elementy jak uchwyt pasowały do całości armatury. Dobrze jest dopasować je pod kątem, kolorystycznym i stylistycznym, aby mogły tworzyć spójne moduły prysznicowe. Chcąc zachować piękny wygląd wnętrza, ważne jest, aby wszystkie elementy do siebie pasowały. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością pozwoli Ci dobrać uchwyt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

pixel