Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Umywalki nablatowe łazienkowe

( ilość produktów: 19 )

Umywalki nablatowe Corsan – postaw na jakość i szyk w swojej łazience!

Umywalka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Pełni przede wszystkim niezwykle istotną rolę pod względem praktycznym. Ułatwia poranną, popołudniową czy wieczorną toaletę i jest ogromnym wsparciem w wielu przypadkach dla domowników. Odgrywa też niebagatelne znaczenie w kwestii estetyki i designu pomieszczenia. W ofercie marki Corsan otrzymasz nowoczesne umywalki nablatowe, które pozwolą Ci nie tylko na efektywne korzystanie z łazienki, ale też zachowanie jej niezwykłego i fantastycznego wyglądu.

Marka Corsan tworzy dla swoich Klientów różnego rodzaju umywalki, które sprawdzają się w pomieszczeniach domowych czy firmowych. Dostępne u nas umywalki łazienkowe nablatowe to jeden z ostatnich „krzyków mody”, która pozwoli nabrać łazience naprawdę fantastycznego wyglądu.

Czym charakteryzują się umywalki nablatowe?

Co to są w ogóle umywalki nablatowe? To nowoczesne rozwiązania, pozwalające na pełną ekspozycję armatury zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. W przeciwieństwie do umywalek znanych dotychczas, produkty umieszczone na blacie nie chowają się całkowicie we wnętrzu szafki. Bryła tego elementu znajduje się nad blatem, natomiast schowana jest wyłącznie część dolna z syfonem.

Umywalki łazienkowe nablatowe montowane są bezpośrednio na blacie danej szafki. Nie wymagają dokładnego docinania otworów. Pozwalają cieszyć się w pełni z charakterystyki bryły elementu armatury i są idealnie dopasowane do designu łazienki wykonanej w różnym stylu. Umywalka ma wysoki rant i zwiększone możliwości użytkowe, nie zabiera wiele niezbędnego do funkcjonowania blatu, a ukryte części montażowe zwiększają estetykę pomieszczenia.

Jakie są modne, nowoczesne umywalki nablatowe? Klienci najczęściej decydują się na umywalki owalne nablatowe oraz umywalki prostokątne nablatowe. Odpowiedni kształt zależy w praktyce od charakterystyki całego pomieszczenia.

Jak wybrać nowoczesne umywalki nablatowe do swojej łazienki?

Jak wspomnieliśmy, nowoczesne umywalki nablatowe występują w wielu rodzajach. Zacznijmy jednak od początku. Podstawą doboru odpowiedniej umywalki nablatowej jest jej rozmiar. Pamiętaj, że obrys całego elementu armatury nie powinien wystawać za blat. Uwzględnij ewentualne kąty, gniazdka, lustra i wnęki, które mogą utrudnić zainstalowanie umywalki. Produkt powinien być też odpowiednio głęboki, aby uniknąć rozchlapywania wody.

Małe umywalki nablatowe zwykle lepiej sprawdzają się w mniejszych łazienkach, natomiast większe są lepiej wykorzystywane w dużych pomieszczeniach. Najczęściej wybieranym rozmiarem jest 60x40.

Dobierając umywalkę instalowaną na blacie, uwzględnij jej kształt. Jeżeli masz łazienkę w stylu glamour, z delikatnymi wykończeniami – dużo lepszą opcją są umywalki owalne nablatowe. Te sprawdzą się też w klasycznym wykonaniu. Nowoczesny design albo rustykalna forma lubią z kolei kanty – tutaj umywalki prostokątne nablatowe staną się najlepszym wyborem.

Bardzo dobrym wyborem jest umywalka w kolorze białym, która jest uniwersalna, łatwo się ją czyści i może być dopasowana do różnego rodzaju glazury.

Poznaj umywalki łazienkowe nablatowe marki Corsan!

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju nowoczesne umywalki nablatowe. Mamy umywalki nablatowe owalne oraz umywalki nablatowe prostokątne. Wszystkie wykonane są w oparciu o materiały najwyższej klasy, wsparte innowacyjnymi powłokami jak Anti Wipe (ograniczającymi powstawanie smug czy zacieków).

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wybór umywalek nablatowych w wielu rozmiarach – od 40x40 centymetrów po nawet 60-centymetrowe o zróżnicowanej głębokości. Dostaniesz u nas wersje z praktycznym korkiem oraz bardziej klasyczne umywalki łazienkowe nablatowe bez korka. Pamiętaj, że każdy produkt marki Corsan został dokładnie sprawdzony pod względem jakości i ma odpowiednią gwarancję.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów. Życzymy owocnych zakupów!

pixel