Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Węże prysznicowe

( ilość produktów: 6 )

Zdarza się, że klienci decydują się na czasami na samodzielne kompletowanie zestawów prysznicowych lub wymianę węża prysznicowego w kolumnie czy panelu prysznicowym. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich elementów jak węże prysznicowe. Chcąc sprostać najwyższym wymaganiom, wprowadziliśmy do oferty węże w oplocie stalowym oraz węże wykonane z tworzywa PCV. Jednymi z głównych aspektów, którymi należy kierować się wybierając węże prysznicowe jest ich elastyczność oraz trwałość. To oczywiste, że elastyczne węże prysznicowe będą zdecydowanie bardziej wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne a przez to dłużej posłużą w łazience. O jakości świadczy między innymi stalowy oplot i trwałość chromowanej powłoki, zapewniającej wysoki połysk oraz ochronę węża. Węże prysznicowe Corsan to prawdopodobnie najlepszy wybór do Twojej łazienki.

Węże prysznicowe Corsan

Nie ma wątpliwości, że węże prysznicowe są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Niezależnie od tego, czy instalujemy moduły prysznicowe, czy stawiamy na wannę, wzięcie prysznicu jest podstawą wydajnego i komfortowego korzystania z łazienki. Z tego więc powodu warto wybrać praktyczny wąż prysznicowy, który znakomicie uzupełni wyposażenie łazienki. Wybierając konkretny typ węża do baterii prysznicowej, warto pomyśleć o tym, jaki styl łazienki preferujemy oraz jak zamierzamy zaaranżować jej wnętrze. Dzięki temu można zadecydować, jaki kolor i typ będzie się lepiej komponować z pozostałymi elementami wyposażenia. Każdy rodzaj kabiny prysznicowej również wymaga uwzględnienia tego, jaki model węża prysznicowego sprawdzi się w danym przypadku.

Solidne wykonanie

Stawiając nacisk na najlepsze możliwe wykonanie naszych produktów, postaraliśmy się, aby węże prysznicowe charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Dzięki nadaniu im wyjątkowych technologicznie standardów zamontowaliśmy w nich wyjątkowe zabezpieczenie powierzchni Anti Wipe. Dzięki temu powierzchnia węży prysznicowych jest chroniona przed wszelkiego rodzaju odbarwieniami. Z kolei utrzymanie nienagannej czystości tej powierzchni jest jeszcze prostsze. Dzięki tej technologii możliwe jest uniknięcie pojawiania się wszelkiego rodzaju smug oraz zacieków. Standardowe, półcalowe przyłącze gwarantuje niezwykle prosty montaż. Długi okres gwarancyjny sprawia, że korzystanie z tych półtorametrowych węży prysznicowych jest doskonałym wręcz pomysłem.

Węże prysznicowe i doskonała technologia

Węże pod prysznic wykonane z tworzyw sztucznych cechują się pozorną delikatnością, jeśli porównamy je do ich metalowych odpowiedników. Warto jednak pamiętać, że dzięki najnowszym technologią z powodzeniem zapobiega się zaginaniu i skręcaniu węży, co eliminuje problem szybkiego zużycia się takiego węża prysznicowego. Bezawaryjne korzystanie z natrysku prysznicowego idealnie sprawdzi się w połączeniu z właściwie dobraną słuchawką prysznicową.

pixel