Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Moduły prysznicowe

( ilość produktów: 78 )

W wymianie uszkodzonego elementu zestawu prysznicowego, kolumny czy panelu pomogą Ci oferowane przez nasz sklep różnorodne moduły prysznicowe. To profesjonalnie wykonany, trwały i estetyczne sprzęt, z którego zbudowane są oryginalne, gotowe zestawy prysznicowe marki Corsan. Znajdziesz w tym miejscu m.in. deszczownice natryskowe, drążki i relingi prysznicowe, węże, słuchawki i wiele więcej. Jednym słowem wszystko to, co jest potrzebne, by naprawić lub zmodernizować prysznic.

Naprawa prysznica nigdy nie była tak prosta!

Jesteśmy producentem nowoczesnego wyposażenia łazienkowego, w tym pryszniców, baterii, wanien, umywalek łazienkowych oraz drobnych akcesoriów. Korzystając z naszej oferty, możesz wyposażyć domową łazienkę w trwały sprzęt wyróżniający się oryginalnym designem i wysokim poziomem funkcjonalności użytkowej. Oczywiście wiemy, że niektóre elementy oferowanych przez nas urządzeń z czasem mogą odmówić posłuszeństwa lub zwyczajnie się zniszczyć. W związku z tym sprzedajemy dedykowane im akcesoria na wymianę. Prezentowane moduły prysznicowe to szczególny rodzaj tego typu produktów. To elementy konstrukcyjne umożliwiające naprawę, modernizację lub stworzenie od podstaw, według własnego projektu, unikalnego systemu prysznicowego. Wśród oferowanych przez sklep Corsan.pl modułów znajdziesz m.in. deszczownice natryskowe i dedykowane im ramiona, różnego rodzaju drążki i uchwyty prysznicowe, słuchawki i węże, a także specjalne dysze do hydromasażu czy wylewki prysznicowe. Dostępne moduły prysznicowe pasują do wielu oferowanych przez nas zestawów i kolumn natryskowych.

Wysokiej jakości moduły prysznicowe

Zmodernizuj domową łazienkę, wymieniając niesprawny element zestawu prysznicowego na nowy lub wzbogacając go o dodatkowy sprzęt, o pożądanej przez siebie funkcji, na przykład w dyszę do hydromasażu lub deszczownicę natryskową. Poznaj oferowane przez nas moduły prysznicowe i zamów te podzespoły, które zainteresowały Cię w szczególny sposób. Oczywiście w sklepie znajdziesz również typowe części zamienne, w tym głowice do baterii czy pokrętła. Zapraszamy na zakupy!

pixel