Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Deszczownice prysznicowe oraz natryskowe

( ilość produktów: 12 )

Deszczownice natryskowe Corsan

Jeżeli nie jesteś zwolennikiem paneli prysznicowych i uważasz, że deszczownice natryskowe sprawdzą się zdecydowanie lepiej w Twojej łazience, to świetnie się składa. W ofercie Corsan znajduje się ogromny wybór w szerokiej ofercie, którą możemy podzielić na deszczownice kwadratowa, okrągłe, owalne czy prostokątne. To jednak nie wszystko. Deszczownice występują również w różnych rozmiarach i kolorach m.in. jako czarne, białe lub szare. Dla osób preferujących deszczownice chromowane również mamy świetną ofertę, a chrom użyty podczas produkcji cechuje się wysokim i trwałym połyskiem.

Wysokiej jakości deszczownice prysznicowe

Wszystkie deszczownice marki Corsan są wyposażone w system Anti Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się niepożądanego osadu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pod prysznicem liczy się komfort. Przecież to właśnie w łazience spędzamy codzienne momenty, szukając chwili relaksu. Taki komfort zapewniają deszczownice natryskowe, które są osadzone na głowicy kulowej, umożliwiającej regulację kąta nachylania. Deszczownice Corsan montuje się głównie do kolumn prysznicowych, a także do podtynkowych zestawów natryskowych. Przepływ wody w deszczownicy włącza i reguluje się zazwyczaj za pomocą baterii prysznicowej, które również znajdziesz w naszym sklepie. Warto również pamiętać o tym, że deszczownice Corsan są wykonywane z różnych materiałów takich jak np. stal nierdzewna, mosiądz lub tworzywo sztuczne. Wybór deszczownicy a w zasadzie jej kształtu, rozmiaru, średnicy i kolory zależy w głównej mierze od indywidualnych preferencji użytkownika. Najważniejsze jest to, aby były perfekcyjnie wykonane i niezawodne. A właśnie takie są deszczownice oferowane przez polską firmę Corsan.

Nowoczesne i funkcjonalne deszczownice natryskowe

Jeśli zależy Ci nie tylko na szybkiej kąpieli, ale i chwili błogiego relaksu, inwestycja w perfekcyjnie wykonane, charakteryzujące się dużą niezawodnością działania, stylowe deszczownice prysznicowe będzie strzałem w dziesiątkę. Padające z góry krople ciepłej wody delikatnie masują ciało, co sprzyja odprężeniu, stając się doskonałą alternatywą dla szybkiej kąpieli z wykorzystaniem tradycyjnego panelu prysznicowego. Porządnie wykonana, wyposażona w głowicę kulową deszczownica oferuje znacznie więcej niż klasyczny prysznic. Dzięki niej możesz zażyć odrobiny błogiego relaksu po wyczerpującym dniu lub wziąć szybką kąpiel, gdy spieszysz się do pracy. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji i aktualnych potrzeb.

Wybierz deszczownice prysznicowe od zaufanego producenta

Poznaj najlepsze deszczownice natryskowe na rynku i wybierz model o odpowiadającym Ci stylu wykonania, wyposażony w interesujące Cię funkcje. Wśród dostępnych produktów znajdziesz urządzenia z głowicami kulowymi, które umożliwiają łatwą zmianę kąta padania kropel wody, z systemem płynnej regulacji strumienia, o różnych kształtach i stylach wykończenia. Oferujemy deszczownice prysznicowe kwadratowe i okrągłe oraz modele bardziej specyficzne, na przykład z prostokątną kaskadą. To sprzęt dostępny w kolorach jasnych i ciemnych, chromowany i na wysoki połysk, prosty w montażu i niezwykle wygodny w codziennej eksploatacji. Deszczownica zadba o komfort codziennych kąpieli, oferując również możliwość zrelaksowania się pod delikatnym strumieniem wody symulującym wiosenną, ciepłą mżawkę.

pixel