Doručenie zdarma z 46,11 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Štvorcový

( Množstvo výrobkov: 6 )

Deszczownice prysznicowe to bardzo wygodna i nowoczesna alternatywa dla klasycznej słuchawki prysznicowej. Sprawia, że zwykły, codzienny prysznic może stać się chwilą luksusowego relaksu w domowym spa. Nie bez powodu deszczownice nazywają się tak, a nie inaczej. Strumień wody wydobywający się z deszczownicy przypomina ciepły, letni deszcz. Czy to nie budzi przyjemnych skojarzeń? W ofercie mamy kwadratowe deszczownice natryskowe, których nowoczesny, geometryczny kształt pasuje do wielu ciekawych aranżacji. Pasują zarówno do nowoczesnego projektu łazienki, jak i wystroju bardziej minimalistycznego. Kwadratowe deszczownice prysznicowe są coraz częściej wybierane podczas projektowania łazienek. Nie bez powodu, ponieważ posiadają mnóstwo zalet, które postaramy się tutaj przytoczyć.

Deszczownice natryskowe w kształcie kwadratu

Do wyboru jest kilka różnych wykończeń oraz materiałów, z których wykonane są kwadratowe deszczownice. Taka różnorodność sprawia, że deszczownica może stać się nie tylko częścią wyposażenia łazienki, ale również jej elementem ozdobnym. Możesz wybrać dokładnie takie wykończenie, które wpisuje się w Twoją wizję. Ponadto oferujemy Wam kwadratowe deszczownice w różnych rozmiarach. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz deszczownicę prysznicową 30-centymetrową, czy może mniejszą o wymiarach 25 cm lub nawet 22.5 cm. Dzięki temu nie ogranicza Cię nawet niewielki rozmiar kabiny prysznicowej. Natomiast większy rozmiar kwadratowej deszczownicy pozwala na prysznic w komfortowych warunkach nawet dwóm osobom.

Kwadratowe deszczownice prysznicowe odmienią Twoją łazienkę

Powierzchnię naszych kwadratowych deszczownic natryskowych zabezpiecza technologia Anti Wipe. Dzięki użyciu tej technologii deszczownice są chronione przed odbarwieniami oraz łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Również smugi i zacieki są dużo mniej widoczne właśnie dzięki powłoce Anti Wipe. To sprawia, że nie będziesz musiał spędzać długich minut na polerowaniu i czyszczeniu, a zamiast tego zajmiesz się przyjemniejszymi zajęciami. Kwadratowe deszczownice prysznicowe montowane są na drążku, którym doprowadzana jest woda do dysz wylotowych. Szeroki strumień wody delikatnie masuje ciało i pozwala się zrelaksować. To idealne rozwiązanie dla osób, które uprawiają sport i po treningu marzą tylko o delikatnym, rozluźniającym masażu. Dodatkowo kwadratowa deszczownica prysznicowa sprawia, że codzienny prysznic może być szybszy i bardziej ekologiczny. Zastanawiasz się, dlaczego ekologiczny? Ponieważ przy użyciu kwadratowej deszczownicy natryskowej strumień wody ulega rozproszeniu i zużywasz dzięki temu mniej wody niż przy klasycznej słuchawce prysznicowej. A przecież chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zmniejszanie zużycia wody, zarówno ze względów ekologicznych jak i ekonomicznych.

Dlaczego warto wybrać kwadratową deszczownicę natryskową?

Kolejną zaletą deszczownic prysznicowych jest komfortowe używanie. Masz dwie ręce wolne, aby swobodnie umyć włosy, nałożyć odżywkę i zadbać o swoje ciało. Koniec z zastanawianiem się, w jaki sposób dokładnie rozprowadzić odżywkę we włosach albo wykonać dokładny piling ciała. Możesz skupić się na pielęgnacji, a ciepły strumień wody będzie w tym czasie obmywał resztę Twojego ciała. Taka regulacja kwadratowych deszczownic jest możliwa dzięki przegubowi kulowemu, o którym piszemy poniżej. To wszystko sprawia, że codzienny, nudny prysznic staje się pielęgnującym rytuałem pomagającym zrelaksować się po trudnym dniu. Dużym udogodnieniem jest używany w naszych kwadratowych deszczownicach przegub kulowy. Pozwala on na pełną regulację kąta deszczownicy, dzięki czemu możesz ustawić strumień wody dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Montaż kwadratowej deszczownicy prysznicowej jest wyjątkowo łatwy. Nie potrzebujesz specjalisty, aby móc cieszyć się komfortowym prysznicem. W sprzedawanym zestawie są wszystkie potrzebne elementy montażowe. Przyłącze jest standardowego rozmiaru, czyli ½ cala. Ze swojej strony zapewniamy gwarancyjną oraz pogwarancyjną obsługę serwisową. Na kwadratowe deszczownice natryskowe dajemy aż rok gwarancji i dostęp do części zamiennych przez 10 lat od daty zakupu. Jesteśmy przekonani o fenomenalnej jakości naszych produktów.

Odmień aranżację swojej łazienki – deszczownice kwadratowe chromowane lub czarne od Corsan

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się surowością i minimalizmem. Tworząc więc spójną aranżację łazienki, warto stawiać na kompatybilność kolorystyczną akcesoriów i wykorzystywanych rozwiązań – tj. deszczownice kwadratowe chromowane lub coraz popularniejsze deszczownice kwadratowe czarne. Zachęcamy więc do zapoznania się z wariantami deszczownic, które dostępne są w Corsan. Wspólnie z zespołem naszych specjalistów zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy wiele fantastycznych serii produktowych, które są ze sobą w pełni kompatybilne.

Poznaj prawdziwy komfort i wybierz prysznic z deszczownicą

Prysznic nie musi być codziennym obowiązkiem higienicznym. Może być on również przyjemnością, która pozwoli Ci zrelaksować się po całym dniu wyzwań i przygotować do snu. Deszczownice prysznicowe to niezwykle wygodna alternatywa dla klasycznych baterii i innych rozwiązań spotykanych w funkcjonalnych panelach prysznicowych. Użytkownicy mają dwie ręce wolne i mogą skupić się w pełni na wykonywanych czynnościach. Mycie włosów, nakładanie różnego rodzaju odżywek, czy chociażby peelingi ciała staną się o wiele przyjemniejsze. Przekonaj się na własne oczy, że zwykły i nudny prysznic może stać się wspaniałą przygodą – zwłaszcza gdy połączysz go z aromatycznymi środkami czystości, które pomogą Ci na chwilę przenieść się w bardziej egzotyczne miejsce w swoich wyobrażeniach. Chcesz mieć pewność, że wybrane deszczownice kwadratowe produkcji Corsan będą spełniać Twoje indywidualne oczekiwania oraz potrzeby? Inwestując w asortyment sygnowany naszym logo, otrzymujesz produkty wyposażone w przeguby kulowe. Oznacza to, że możesz manewrować kątem strumienia wody, ustawiając ją zgodnie z własnymi preferencjami.

Prosty i szybki montaż – deszczownice kwadratowe Corsan

Nie każdy musi być specjalistą od prac manualnych i tzw. złotą rączką. Stworzyliśmy więc nasze produkty z myślą o osobach, które oczekują szybkiego oraz prostego montażu wybranych akcesoriów łazienkowych. Deszczownice kwadratowe produkcji Corsan zostały zaprojektowane i stworzone w taki sposób, by z ich instalacją poradził sobie dosłownie każdy. W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne elementy montażowe, dzięki którym kwadratowe deszczownice natryskowe zostaną przymocowane w sposób trwały i zadowalający. Nie potrzebujesz więc specjalistycznych narzędzi i profesjonalnego wyposażenia. Przyłącze dostosowane zostało do standardowego rozmiaru – ½ cala. Deszczownice prysznicowe kwadratowe to oczywiście nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom. W pozostałych kategoriach znajdziesz mnóstwo wysokogatunkowych produktów, które doskonale sprawdzą się w każdej łazience – niezależnie od tego, w jakim stylu będzie ona utrzymana podczas aranżacji. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i pomożemy zrealizować zamówienie od A do Z.

pixel