Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Złote baterie umywalkowe stojące

( ilość produktów: 3 )

Stylowe, eleganckie, zjawiskowe. Te określenia znakomicie pasują do wyjątkowych baterii do łazienki w kolorze złota. Niezwykły połysk oraz znakomita niezawodność w pełni oddają zawarty w kolorze niesamowity charakter tego elementu wyposażenia łazienki. Złote baterie umywalkowe stojące dostępne w ofercie sklepu Corsan.pl uwydatniają najlepsze cechy naszego sprzętu. Dzięki specjalnej, ruchomej wylewce dostępnej w wielu modelach baterii można wydajniej korzystać z tego, co daje nam ten typ sprzętu. Jako niezwykle wysokie baterie łazienkowe złote stojące można je montować zarówno na blacie, jak i bezpośrednio na umywalce. Przede wszystkim jest to wyjątkowa armatura, która sprawdzi się w Twojej łazience! Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!

Co wyróżnia nasze baterie umywalkowe stojące?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy typ łazienki potrzebuje innego rodzaju wyposażenia. Nasze baterie umywalkowe stojące są odpowiedzią na potrzeby tych klientów, którym zależy na baterii wysokiej, umożliwiającej różnorodne zamontowanie je przy umywalce. Dzięki temu rozwiązaniu z powodzeniem możemy zdecydować, jaki typ misy umywalki najbardziej będzie nam odpowiadać, ponieważ nasza bateria umywalkowa złota stojąca będzie pasować do każdego typu wyposażenia. Mając na względzie potrzeby naszych klientów, jesteśmy w stanie doradzić wybór odpowiedniej misy do baterii umywalkowej, która wzbudzi szczególne zainteresowanie naszych klientów. Doradzimy również, jaka bateria najlepiej sprawdzi się w przypadku wybranej misy.

Najnowsza technologia baterii łazienkowych

Każda dostępna w naszej ofercie złota bateria umywalkowa stojąca wyróżnia się zastosowaniem najwyższej jakości technologii gwarantującej, że korzystanie z niej będzie nie tylko komfortowe, ale i wydajne. Dodatkowym atutem będzie również pewność, że cała bateria będzie cieszyła się wyjątkowym, atrakcyjnym i pełnym elegancji wyglądem. Jakie więc zabezpieczenia i technologie umieściliśmy w naszych złotych bateriach?

  • Anti Wipe – ta konkretna technologia chroni baterię przed odbarwieniami. Znakomicie ułatwia ona utrzymanie nienagannej czystości całej powierzchni. Dzięki niej nasi klienci mają pewność, że na powierzchni nie będzie zacieków i smug.
  • Eco Saving – wyjątkowy system pozwalający na oszczędzanie wody. Optymalizuje on jej przepływ, a tym samym zwiększa wydajność samej baterii.

W połączeniu z wysokiej jakości zastosowanymi materiałami złote baterie umywalkowe stojące dostępne w ofercie sklepu Corsan.pl wyróżniają się na tle dostępnych na rynku urządzeń.

Piękne baterie do każdej łazienki!

Błędem byłoby przypuszczenie, że złota bateria umywalkowa stojąca jest opcją, która sprawdzi się jedynie w najbardziej ekskluzywnych łazienkach. Choć domyślnie jest to rozwiązanie idealne dla łazienki aranżowanej w stylu glamour, z powodzeniem możemy sięgnąć po takie rozwiązanie w przypadku innych aranżacji. Tu polecamy dobranie tego zestawu do łazienki w stylu skandynawskim, ale i minimalistycznym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby taką baterią uświetnić pomieszczenie aranżowane w formie klasycznej.

pixel