Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wanna przyścienna Corsan Mono w aranżacji łazienki z połączeniem drewna i betonu

2021-01-20
Wanna przyścienna Corsan Mono w aranżacji łazienki z połączeniem drewna i betonu

Wanna przyścienna Corsan Mono w aranżacji łazienki z połączeniem naturalnego drewna i betonu architektonicznego.

Kiedy współczesny minimalizm i porządek łączą się z klasyczną estetyką, to we wnętrzu łazienki dzieją się rzeczy niesamowite. Tak właśnie jest w przypadku tej aranżacji, ponieważ połączenie naturalnego drewna i jasnego betonu architektonicznego, tworzy spójną i wyrazistą przestrzeń, w której łatwo czerpać przyjemność ze spokoju i harmonii. Zestawienie wanny przyściennej Corsan Mono wraz z wydzieloną naprzeciwko strefą prysznica, doskonale sprawdzi się wśród osób ceniących sobie przestrzenny komfort i niezależność. Zwieńczeniem całości jest czarna armatura łazienkowa z kolekcji Trino, która doskonale komponuje się z tym wyjątkowym wnętrzu.
Firma Corsan
Elegancka bateria bidetowa.
Ze względu na swoją funkcjonalność i dużą wygodę, misy bidetowe coraz częściej zaczynają pojawiać się w naszych łazienkach. Niezbędnym doposażeniem każdego bidetu jest bateria bidetowa z ruchomą wylewką, która zagwarantuje komfort użytkowania i oszczędność wody.
Zobacz baterie bidetowe Corsan >
Firma Corsan
Otworowa bateria nawannowa.
Wanna przyścienna Corsan Mono posiada poszerzaną krawędź, która umożliwia bezproblemowe zamontowanie baterii. Czterootworowa czarna bateria wannowa z wylewką i słuchawką prysznicową pozwoli na szybkie napełnienie wanny wodą i długie, gorące kąpiele. Można ją montować w dowolnej konfiguracji, gdyż moduły połączone są wężami z oplotu. Można ją zamontować zarówno na środku półki wanny Mono, jak i z jednej ze stron.
Poznaj baterie otworowe Corsan >
Firma Corsan
Owalna umywalka wolnostojąca.
Ceramiczna umywalka w kolorze nieskazitelnej bieli, ze swoimi idealnie wyprofilowanymi krawędziami, wpasuje się w każde wnętrze nowoczesnej łazienki. Wysoka, czarna bateria umywalkowa zamontowana na blacie z naturalnego drewna, prezentuje się doskonale.
Sprawdź umywalki wolnostojące Corsan >
Firma Corsan
Podtynkowy zestaw prysznicowy.
Dopełnieniem aranżacji jest nowoczesny zestaw prysznicowy w czarnym kolorze. Funkcjonalna, podtynkowa bateria termostatyczna pozwala na płynną regulację temperatury wody przepływającej przed natrysk, co zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo pod prysznicem.
Kup nowoczesny zestaw podtynkowy >
Produkty użyte w aranżacji
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

pixel