Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styl Boho - Stonowana aranżacja łazienki z bateriami serii Corsan Lugo

2021-02-02
Styl Boho - Stonowana aranżacja łazienki z bateriami serii Corsan Lugo

Stonowana, w stylu Boho, aranżacja łazienki wyposażonej w baterie z serii Corsan Lugo.

Zaoblone kształty i doskonale przemyślana funkcjonalność we wnętrzu łazienki, zagwarantują komfort i relaks podczas codziennych kąpieli. W tej wyjątkowej aranżacji zostały użyte baterie łazienkowe z nowej serii Lugo, które są idealnym dopełnieniem całego pomieszczenia. Otwarta przestrzeń strefy prysznica oraz monolityczna wanna wolnostojąca współgrają ze sobą w symetrycznej przestrzeni, tworząc spójne wnętrze pełne harmonii.
Firma Corsan
Stylowa bateria bidetowa.
Misa bidetowa w łazience to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność, na którą coraz częściej decydują się osoby chcące wprowadzić do łazienki komfort z tym związany. Nieodzownym elementem każdej misy bidetowej jest bateria bidetowa.
Zobacz baterie bidetowe Corsan >
Firma Corsan
Natynkowy zestaw prysznicowy.
Nowoczesny zestaw prysznicowy montowany natynkowo to nie tylko wygoda użytkowania ale również łatwość w montażu. Standardowa bateria, pozwala na płynną regulację temperatury wody oraz siły strumienia przepływającego przez słuchawkę prysznicową.
Poznaj zestawy natynkowe Corsan >
Firma Corsan
Duża wanna wolnstojaca.
Gorące i długie kąpiele w dużej i eleganckiej wannie, ukoją wszystkie zmysły i odprężą całe ciało. Przedstawiona na wizualizacji wanna wolnostojąca Corsan Salina oraz stojąca bateria wannowa to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.
Kup wannę wolnostojacą >
Firma Corsan
Umywalka nablatowa.
Wysoka bateria stojąca z serii Corsan Lugo doskonale sprawdzi się przy umywalce nablatowej. Montuje się ją na blacie łazienkowym. Okrągła umywalka wolnostojąca usytuowana na drewnianym blacie prezentuje się świetnie, dopełniając tą stylistyczną aranżację.
Sprawdź umywalki wolnostojące Corsan >
Produkty użyte w aranżacji
Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

pixel