Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Panele prysznicowe Corsan malowane na zamówienie

2020-03-12
Panele prysznicowe Corsan malowane na zamówienieNatrysk w Twoim ulubionym kolorze to świetny pomysł!

Nasza łazienka, to nasz azyl po ciężkim dniu. Te kilka chwil, chcemy spędzić w przyjemnym otoczeniu, które da nam efekt odprężenia. Produkty do łazienek zmieniają się, a wraz z rozwojem technologicznym, idzie rozwój strefy wizualnej. Pogoń za modą dotyczy większości aspektów naszego życia a w szczególności tyczy się to wystroju wnętrz. Dlaczego więc, nie umilić sobie każdej chwili spędzonej w łazience? Dzięki naszym projektantom teraz to możliwe. Badając zapotrzebowanie naszych klientów, doszliśmy do wniosku, że należy dać możliwość swobodnego wyboru zarówno koloru jaki i opcji: deszczownica LED lub wylewka. Bo przecież kto może wiedzieć lepiej niż sam klient, który kolor będzie dla niego najlepszy? Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi indywidualnego malowania paneli prysznicowych marki Corsan.

Paleta kolorów RAL Classic – język koloru.

Klient może zamówić panel aluminiowy malowany w kolorze z palety RAL Classic, która została wykonana na potrzeby przemysłu. W palecie RAL Classic występuje 213 kolorów. Kolory te pogrupowane są w oparciu o charakterystyczną barwę. Wybierz odcienie, które chcesz zastosować na produkcie kolory RAL Zunifikowane wzorniki RAL dostępne są również we wszystkich salonach sprzedażowych.

Aluminiowy panel malowany na dowolny kolor RAL Classic

Gwarancją solidności i niezawodności są użyte do produkcji materiały. Aluminiowa powierzchnia natrysku pokrywamy dowolnym kolorem z palety RAL, nanoszonym w technologii Color Plus. Malowanie proszkowe gwarantuje niespotykanie wytrzymałą strukturę koloru a półmatowa powierzchnia panelu charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. Wykończenia stalowych elementów takich jak: pokrętła, uchwyty czy słuchawka prysznicowa świetnie się prezentują i kolorystycznie można je dopasować do pozostałych baterii łazienkowych. Dzięki technologii Corsan Anti Wipe panel łatwo jest utrzymać w czystości bez smugi i zacieków. Panel zabezpieczony jest systemem Corsan Saving gdyż posiada głowice z ceramicznymi wkładami oraz zawory zwrotne, zapobiegające cofaniu się wody, mogące powodować uszkodzenia instalacji wodociągowej. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie panele prysznicowe Corsan spełniają europejskie normy i standardy jakości zawarte w deklaracji CE.

Jaka jest jakość paneli malowanych na zamówienie?

Korpusy natrysków malowane są przy użyciu wyspecjalizowanych technik, które gwarantują wysoką jakość. W nowoczesnym procesie technologicznym, stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy farby i lakiery. Wielowarstwowe, strukturalne powłoki doskonale zabezpieczają korpus i nadają mu wyrazistej barwy. Pomalowany w ten sposób panel prysznicowy Corsan jest suszony i zabezpieczany, gwarantując niezmienną trwałość przez długie lata. Nasi wykwalifikowani specjaliści nie dopuszczają do powstawania defektów a cały proces jest ściśle nadzorowany. Tak aby klient otrzymał swój wymarzony panel prysznicowy marki Corsan w nieskazitelnej formie.

Jak wygląda proces zamawiania paneli prysznicowych malowanych na zamówienie?

Po wybraniu swojego odpowiedniego koloru, wystarczy podać kod z palety Ral Classic podczas składania zamówienia. Gdy otrzymamy zamówienie, weryfikujemy poprawność kodu, po czym przystępujemy do realizacji. Czas wykonania usługi malowania wynosi maksymalnie 10 dni. W tym czasie panel prysznicowy jest pokrywany powłokami najlepszych farb i lakierów a następnie odpowiednio suszony i zabezpieczany. W większości przypadków cały proces mieści się w granicach 7 dni, z czasem oczekiwania na dostawę 1 – 2 dni. Należy pamiętać że nie możemy przyjmować zwrotów takich zamówień, ponieważ panel jest pomalowany według konkretnej specyfikacji, służącej zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klienta. Panele malowane na zamówienie, objęte są taką samą gwarancją jak standardowe.


Teraz każdy może mieć panel prysznicowy w swoim ulubionym kolorze!

Każdy klient ma możliwość zamówienia nowego panelu przysznicowego w indywidualnym kolorze, którego korpus wykonany jest z aluminium. Różnica w cenie między panelem marki Corsan w kolorze standardowym a indywidualnym jest nieznaczna, a takie rozwiązanie pozwala wprowadzić do łazienki oryginalny i niepowtarzalny styl. Dzięki temu wnętrze Twojej łazienki nabierze wyjątkowego charakteru. Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem panelu marki Corsan, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić mu kolor, jeśli zmienileś wystrój swojej łazienki. Wszystko można zrobić zdalnie, firma kurierska odbierze i odeśle panel, a nasi specjaliści zajmą się jego malowaniem. W celu omówienia szczegółów realizacji zapraszamy do kontaktu.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

pixel