Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Panele prysznicowe Corsan malowane na zamówienie

2020-03-12
Panele prysznicowe Corsan malowane na zamówienieNatrysk w Twoim ulubionym kolorze to świetny pomysł!

Branża paneli prysznicowych rozwija się w niesamowicie szybki tempie. A wraz z rozwojem technologicznym naszych produktów, idzie rozwój strefy wizualnej. Pogoń za modą dotyczy większości aspektów naszego życia a w szczególności tyczy się to wystroju wnętrz. Dlaczego więc, nie umilić sobie każdej chwili spędzonej w łazience? Dzięki naszym projektantom teraz to możliwe. Badając zapotrzebowanie naszych klientów, doszliśmy do wniosku, że należy wszystkim dać możliwość swobodnego wyboru. Bo przecież kto może wiedzieć lepiej niż sam klient, który kolor będzie dla niego najlepszy? Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi indywidualnego malowania paneli prysznicowych marki Corsan.

Jaka jest jakość paneli malowanych na zamówienie?

Korpusy natrysków malowane są przy użyciu wyspecjalizowanych technik, które gwarantują niesamowitą jakość. W nowoczesnym procesie technologicznym, stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy farby i lakiery. Wielowarstwowe, strukturalne powłoki doskonale zabezpieczają korpus i nadają mu wyrazistej barwy. Pomalowany w ten sposób panel prysznicowy Corsan jest suszony i zabezpieczany ciśnieniowo, gwarantując niezmienną trwałość przez długie lata. Nasi wykwalifikowani specjaliści nie dopuszczają do powstawania defektów a cały proces jest ściśle nadzorowany. Tak aby klient otrzymał swój wymarzony panel prysznicowy marki Corsan w nieskazitelnej formie.

Jak wygląda proces zamawiania paneli prysznicowych malowanych na zamówienie?

Po wybraniu swojego odpowiedniego koloru, wystarczy podać kod barwy podczas składania zamówienia. Gdy otrzymamy zamówienie, weryfikujemy poprawność kodu, po czym przystępujemy do realizacji. Czas wykonania usługi malowania wynosi maksymalnie 10 dni. W tym czasie panel prysznicowy jest pokrywany powłokami najlepszych farb i lakierów a następnie odpowiednio suszony i zabezpieczany. W większości przypadków cały proces mieści się w granicach 7 dni. Natomiast czas oczekiwania na dostawę to zwykle 1 – 2 dni. Należy pamiętać że nie możemy przyjmować zwrotów takich zamówień, ponieważ panel jest pomalowany według konkretnej specyfikacji, służącej zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klienta. Panele malowane na zamówienie, objęte są taką samą gwarancją jak standardowe.


Teraz każdy może mieć panel prysznicowy w swoim ulubionym kolorze!

Każdy klient ma możliwość zamówienia nowego panelu w indywidualnym kolorze. Różnica w cenie między panelem marki Corsan w kolorze standardowym a indywidualnym jest nieznaczna. A takie rozwiązanie pozwala wprowadzić do łazienki oryginalny i niepowtarzalny styl. Dzięki temu wnętrze Twojej łazienki nabierze wyjątkowego charakteru. Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem panelu marki Corsan, to nic nie stoi na przeszkodzie aby odesłać go do nas. Wówczas nasi specjaliści zajmą się malowaniem Twojego panelu, tak aby przywrócić jego świetność. W celu omówienia szczegółów realizacji zapraszamy do kontaktu.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

pixel