Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolumny prysznicowe – rozwiązanie idealne do Twojej łazienki

2019-03-15
Kolumny prysznicowe – rozwiązanie idealne do Twojej łazienki


Kolumna prysznicowa – czyli aktualny trend, który zostanie na dłużej.

W branży wyposażania i armatury łazienkowej, stale trwa pogoń nie tylko za modą, ale również za nowoczesnymi technologiami. Kolumny prysznicowe goszczą w polskich łazienkach już od wielu lat. Natomiast dopiero dziś, oferta natrysków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Kolumny, które zostały zaprojektowane przez naszych projektantów cechują się wyjątkową innowacyjnością. Właśnie dlatego, podczas wybierania armatury do łazienki, warto zwrócić uwagę na kolumny prysznicowe.


Jak solidna kolumna prysznicowa to tylko Corsan.

Kolumna prysznicowa czyli deszczownica z baterią natryskową i prysznicem ręcznym na regulowanej kolumnie  marki Corsan jest wykonana tylko i wyłącznie z najwyższej klasy materiałów. Konstrukcja kolumny, składa się w głównej mierze z nierdzewnej stali szlachetnej. Wysoce wytrzymały mosiądz to kolejny materiał, z którego wykonane są kluczowe elementy, w tym między innymi baterie termostatyczne i mieszaczowe. O doskonałej jakości kolumn prysznicowych, świadczą również ceramiczne zawory w głowicach, dzięki którym kamień nie osadza się z przepływającącej przez natrysk wodę. Wszystkie podzespoły zostały zaprojektowane i skonstruowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.


Natrysk prysznicowy to nie tylko funkcjonalność ale także doskonały wygląd.

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli z czego każdy występuje w kilku wariantach. Klienci mają ogromny wybór, począwszy od rodzaju baterii, przez profile słuchawek prysznicowych, na kształcie deszczownicy kończąc. Podczas wyboru odpowiedniej kolumny prysznicowej, warto zastanowić się nad rodzajem preferowanej baterii. Dużą rolę podczas wyboru odgrywa również kwestia wizualna. Dlatego w naszym sklepie wprowadziliśmy porównywarkę produktów, dzięki której każdy klient może poddać porównaniu poszczególne kolumny prysznicowe. Ponieważ Corsan to jakość. Nasi najlepsi specjaliści i projektanci z branży wyposażenia łazienek, nieustannie ze sobą współpracują, wprowadzając do sprzedaży nowe modele. Dzięki temu oprócz natrysków, które już od lat goszczą w łazienkach naszych Klientów, w ofercie sklepu wciąż pojawiają się nowsze  kolumny prysznicowe.


Rodzaje natrysków prysznicowych.

Marka Corsan oferuje dwa typy kolumn prysznicowych:

Lugo

Model o okrągłych kształtach. W tym okrągła ruchoma, ultra cienka deszczownica. Stalowa wersja Slim, została zaprojektowana by cieszyć oko najbardziej wymagających użytkowników. Mosiężna kolumna o okrągłym przekroju została pokryta warstwami najwyższej jakości chromu, który cechuje się efektowym połyskiem. mamy również wersję czarną o powłoce galwaniczonej, oraz złotą, nakładaną technologią PVD. Na kolumnie zamontowany jest ruchomy uchwyt, dzięki któremu ustawimy prysznic ręczny pod odpowiednim kątem. Kolumna jest specjalnie wykonana o dużej możliwości regulacji - aby kolumny można było stosować równeiż nad wannami. Każdy model posiada baterię, która może być standardowym mieszaczem, lub wyposażona w głowicę termostatyczną najlepszej jakości - marki Vernet. Baterie termostatyczne mają system Safe Touch, dzięki któremy bateria pozostaje zawsze zimna. Bateria kolumny może być wyposażona w ruchomą wylewkę wannową. Gdy nie jest potrzebna, wystarczy ją przekręcić na bok.


Ango

Model o kształtach kwadratowych nosi nazwę Ango. Spełnia dokładnie te same funkcje co kolumna Lugo - różni się kształtem. Dostępny w wersji chromowanej i czarnej.Dlaczego warto zakupić kolumnę prysznicową marki Corsan?

Ponieważ znamy się na branży jak nikt inny. Lata doświadczeń, pozwoliły nam dopracować wszystkie modele, tak aby ich niezawodność gościła w łazienkach naszych klientów przez długie lata. Ponieważ polska firma Corsan, to nie tylko niepowtarzalny styl, to również perfekcyjna jakość i bezwzględna solidność.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019

Polecane

pixel