Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokrętła do baterii łazienkowych

( ilość produktów: 3 )

Detale tworzą spójną całość aranżacji i mają ogromne wpływ na całościowy efekt designu. Pokrętła termostatu baterii nie są głównym elementem wyposażenia łazienki, lecz będą nadawać jej charakter – zwłaszcza jeśli będą one w pełni spójne z pozostałymi akcesoriami. Jako doświadczony producent i dystrybutor asortymentu łazienkowego, na przestrzeni lat udało nam się poznać realne potrzeby i oczekiwania klientów. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować jako Corsan i zobacz, jak wiele fantastycznych alternatyw jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych akcesoriów znajdziesz w ich opisach.

Wybierz pokrętła termostatu baterii i postaw na niezawodność

Prezentowane w naszej ofercie pokrętła do baterii Corsan to produkty stworzone z myślą o satysfakcji użytkowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pokrętła termostatu baterii nie mają prostego życia i każdego dnia muszą konfrontować swoją niezawodność z warunkami otoczenia panującymi w łazience. Stała obecność wilgoci, kosmetyki, chemia domowe, kamień w wodzie i różnice temperatur przyczyniają się do szeregu procesów, które negatywnie wpływają na stan i funkcjonalność komponentów. Pozbądź się zatem tego problemu z akcesoriami Corsan. Pokrętła do prysznica lub pokrętła do wanny sygnowane logo Corsan zostały wyprodukowane z wykorzystaniem wyselekcjonowanych tworzyw, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze detale. Dzięki temu charakteryzują się one nie tylko eleganckim designem, ale także ponadprzeciętną niezawodnością oraz odpornością na upływ czasu lub kontakt z ww. czynnikami. Twoja łazienka nawet po wielu latach użytkowania może wyglądać elegancko, zapewniając domownikom lub gościom maksymalną przyjemność z codziennych pryszniców lub innych czynności hignicznych. Przekonaj się na własne oczy, jak wiele fantastycznych propozycji jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Pokrętła prysznicowe Corsan – Design, który odmieni Twoją łazienkę

Dzięki dopasowaniu akcesoriów pod kątem wizualnym, zadbasz o spójny design swojej łazienki. Pokrętła do prysznica wydają się drobnym komponentem, który nie jest w stanie wpłynąć na charakter całej łazienki. W rzeczywistości jednak mają one o wiele większy wpływ na efekt wizualny, niż Ci się wydaje. Pamiętaj, że pokrętła do wanny lub prysznica to element funkcjonalny. Korzystasz z nich za każdym razem, gdy chcesz wziąć kąpiel lub prysznic. Warto więc zadbać o to, by były one idealnie kompatybilne z pozostałymi elementami zestawu wyposażenia łazienkowego.

Zaufaj technologii Corsan

Na przestrzeni lat zdobywania doświadczeń w produkcji wyposażenia łazienkowego, opracowaliśmy wiele innowacyjnych technologii zapewniających ponadprzeciętną niezawodność prezentowanych przez nas produktów. Dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań, jak np. Anti Wipe, na wyposażeniu prysznicowym (tj. pokrętła do baterii) zabrudzenia osadzają się o wiele wolniej. Utrzymanie odpowiedniego poziomu ich czystości staje się o wiele prostsze i zajmuje mniej czasu – co optymalizuje wysiłek przy sprzątaniu i czyszczeniu kabiny prysznicowej wraz z funkcjonalnymi komponentami wewnątrz niej. Więcej informacji na temat rozwiązań, które spotkać możesz w produktach Corsan (nawet w akcesoriach typu pokrętła prysznicowe), przygotowaliśmy w zakładce Technologie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych technologii? Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o rozwiązaniach stworzonych z myślą o potrzebach i oczekiwaniach użytkowników akcesoriów łazienkowych. W pozostałych kategoriach czeka na Ciebie również wiele innych interesujących produktów, które pozwolą Ci skompletować wysokiej jakości komplet narzędzi i akcesoriów łazienkowych. Oddajemy do Twojej dyspozycji m.in. taki asortyment jak: głowice prysznicowe, baterie, deszczownice, całe prysznice, wanny itp. Jeśli nie chcesz marnować czasu, sięgnij po komplety, które są kompletnymi seriami produktów dopasowanych do siebie pod kątem stylu, technologii i kolorystyki. W Corsan znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Oszczędzaj więc czas na zakupach i poznaj ofertę stworzoną z myślą o Tobie.

pixel