Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie umywalkowe stojące

( ilość produktów: 22 )

Baterie umywalkowe stojące Corsan

Stojąca bateria umywalkowa to prawdopodobnie jeden z najczęściej użytkowanych elementów wyposażania każdej łazienki. Baterie umywalkowe Corsan występują nie tylko w różnych kształtach ale również w różnych wersjach kolorystycznych. Dlatego śmiało możemy wyróżnić czarne, białe oraz te chromowane o wysokim połysku. Jednouchwytowe baterie są jednymi z najchętniej wybieranych ze względu na swoją uniwersalność i prostotę w użytkowaniu. Stojące baterie umywalkowe Corsan można swobodnie montować bezpośrednio na umywalce lub stosować jako baterie nablatowe. Niezależnie od kształtu i rodzaju umywalki z całą pewnością uda się Tobie znaleźć baterię dopasowaną do Twoich potrzeb. Wybierając baterie umywalkowe, po za designem warto kierować się ekonomią użytkowania. Nie zapomnieliśmy o tym aspekcie i właśnie z tego wyposażyliśmy nasze stojące baterie umywalkowe Corsan w perlatory, których zadaniem jest optymalizacja przepływu i napowietrzenie strumienia wody. Przyczynia się to w głównej mierze do zmniejszenia zużycia wody. A przecież wszyscy chcemy zachowywać się ekologicznie, nawet użytkując baterie umywalkowe.

Baterie umywalkowe stojące - niskie czy wysokie?

Baterie umywalkowe stojące, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu Corsan, mogą być zamontowane bezpośrednio do umywalki lub blatu. Baterie umywalkowe wysokie stojące pięknie prezentują się w dużych łazienkach. Te mniejsze, z powodzeniem zamontujesz w pomieszczeniu, gdzie zależy Ci na oszczędności miejsca. Jak wysoka powinna być bateria umywalkowa, aby była praktyczna i nie sprawiała problemów podczas codziennego użytkowania? Bardzo ważne jest umiejscowienie wylewki. Powinna ona znajdować się kilka centymetrów nad brzegiem umywalki. Jeżeli odległość ta będzie zbyt duża, intensywny strumień wody spowoduje rozpryśnięcie kropel poza umywalkę. W przeciwnym razie, gdy wylewka będzie zbyt niska, korzystanie z niej może być wyjątkowo niewygodne. W przypadku małych łazienek dobrym rozwiązaniem jest bateria umywalkowa stojąca montowana na umywalce, ponieważ wylewka będzie znajdować się stosunkowo wysoko. Dzięki temu zwiększy się przestrzeń nad umywalką, a mycie rąk nie będzie sprawiało kłopotów.

Bateria umywalkowa stojąca - co ją wyróżnia?

Bateria umywalkowa to niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Szeroki wybór rodzajów baterii może utrudniać podjęcie decyzji. Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe i nadtynkowe, wolnostojące czy stojące? Powoli odchodzi się od montażu baterii ściennych natynkowych. Baterie ścienne podtynkowe, mimo wielu zalet mają jedną wadę. W przypadku awarii konieczna będzie ingerencja w ścianę. Jeżeli chodzi o baterie wolnostojące, to prezentują się naprawdę pięknie, lecz do ich montażu potrzebna jest przestronna łazienka. Obecnie, klienci najchętniej wybierają baterie umywalkowe stojące. Można zamontować je bezpośrednio do umywalki lub blatu a w przypadku awarii, dostęp do części montażowych nie jest utrudniony. Jeżeli zależy Ci ni efektownym wnętrzu, możesz zestawić baterie umywalkowe wysokie stojące z prostym blatem i umywalką nablatową o nieregularnym kształcie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!

pixel