Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie umywalkowe podtynkowe

( ilość produktów: 5 )

Baterie umywalkowe podtynkowe Corsan

Baterie umywalkowe Corsan różnią się przede wszystkim w sposobie montażu. Wyróżnić możemy baterie umywalkowe stojące oraz te do montażu podtynkowego, czyli baterie umywalkowe podtynkowe. Te montowane w ścianie posiadają w zestawie boxy ułatwiające montaż korpusu baterii do instalacji wodnej w łazience. Podtynkowe baterie umywalkowe Corsan posiadają wylewkę wyposażoną w perlator. Jego zadaniem jest napowietrzenie strumienia wody i ograniczenie nadmiernego jej przepływu, co oczywiście w znaczny sposób przyczynia się do oszczędności wody. W naszej ofercie znajdują się głownie czarne, białe oraz chromowane wersje baterii. Aczkolwiek nie wykluczamy wprowadzenia do sklepu kolejnych modeli w innych bardziej ekstrawaganckich wersjach kolorystycznych. Wybierając podtynkowe baterie umywalkowe polskiej marki Corsan, decydujesz się na perfekcyjną jakość przez długie lata codziennego użytkowania.

Jakie zalety ma bateria podtynkowa umywalkowa?

W łazienkach o niewielkim metrażu świetnie sprawdzą się baterie umywalkowe podtynkowe. Nie zajmują one dodatkowego miejsca na blacie bądź zlewie. Kolejną ich zaletą jest estetyka na najwyższym poziomie. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby idealnie wpasowywać się do nowoczesnych wnętrz. Pokochają je osoby, które nie lubią mieć zbyt wielu rzeczy na zewnątrz. Bateria podtynkowa umywalkowa, dzięki instalacji schowanej całkowicie w ścianie, elementów wystających, jest bardzo mało, a co za tym idzie powierzchni do czyszczenia, również jest znacząco mniej. W bateriach podtynkowych widoczna jest tylko wylewka, ewentualnie uchwyt. Bateria podtynkowa umywalkowa jest bardziej wytrzymała od rozwiązań natynkowych, właśnie dlatego, że jej wszystkie elementy mechaniczne są schowane w ścianie i tym samym nie są narażone na negatywne czynniki, takie jak wilgoć i tym samym nie ulegają korozji. Przez lata narosło sporo mitów z nimi związanych.

Jak zamontować baterie umywalkową podtynkową?

Wiele osób myśli, że ich ewentualna wymiana wiąże się z kuciem ścian, ale obecnie wiele nowych modeli skonstruowanych jest tak, aby wymiana jakiejś części tego nie wymagała. Część osób uważa, że taki system jest trudniejszy do zainstalowania. Nie jest to jednak prawda, jeśli wcześniej zaplanuje się ten typ baterii, specjaliści z łatwością poradzą sobie jej założeniem. Obecnie wiele osób decyduje się na tego typu baterie, dlatego ich montaż nie jest już tajemnicą. Nowoczesne wnętrza nie lubią niepotrzebnego zagracania powierzchni. Często aranżowane są w stylu minimalistycznym, a jedyna ich ozdobą są baterie. Dlatego w modernistycznych łazienkach najczęściej spotyka się baterie podtynkowe, które są piękne i bardzo efektowne. Z uwagi na ich olbrzymią popularność, na rynku dostępnych jest wiele modeli, również w naszym sklepie internetowym, które z pewnością przypadną Ci do gustu i sprostają Twoim oczekiwaniom.

pixel