Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Multifunkční sprchové hlavice

( počet produktů: 3 )

Wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe Corsan

W dzisiejszych czasach łazienka nie jest już tylko miejscem, w którym wykonujemy podstawowe czynności higieniczne, ale również przestrzenią, w której odpoczywamy i relaksujemy się. Dlatego też, istotnym elementem wyposażenia każdej łazienki są wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe, które zdecydowanie ułatwią życie i uprzyjemnią chwile spędzone pod prysznicem. W ofercie naszego sklepu znajduje się pełna gama wielofunkcyjnych słuchawek prysznicowych marki Corsan, która cieszy się uznaniem klientów ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność produktów.

Jak wybrać właściwą wielofunkcyjną słuchawkę prysznicową?

Wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe Corsan wyróżniają się nie tylko doskonałym wykonaniem, ale również bogatym wyborem kolorów, kształtów i rozmiarów. W ofercie znajdują się m.in. wielofunkcyjne słuchawki okrągłe i prostokątne w kolorze chromowanym, czarnym i białym. Dzięki temu, każdy klient może dopasować odpowiednią słuchawkę wielofunkcyjną do swojego panelu prysznicowego, kolumny natryskowej, zestawu czy relingu prysznicowego. Dodatkowo, modele wielofunkcyjne posiadają przycisk do przełączania funkcji natryskowych, co daje możliwość wyboru pomiędzy trybami strumienia wypływającej wody. Tym sposobem w słuchawce wielofunkcyjnej możesz wybrać funkcję dopasowaną do swoich preferencji użytkowych.

Nowoczesna technologia wykorzystana w wielofunkcyjnych słuchawkach prysznicowych

Jednym z atutów, jakim cechują się wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe Corsan, jest system Corsan Anti Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia w dyszach natryskowych. Dzięki temu, użytkownik może cieszyć się niezakłóconym strumieniem wody przez długi czas bez konieczności czyszczenia dysz.

Spójna aranżacja łazienki właściwe dobraną wielofunkcyjną słuchawką natryskową

Stworzenie spójnej aranżacji wyposażenia łazienki jest niezwykle istotne, dlatego przy wyborze wielofunkcyjnych słuchawek prysznicowych warto zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale również design. Wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe Corsan są nie tylko bardzo wydajne i wygodne w użytkowaniu, ale również prezentują się estetycznie i elegancko. Dzięki bogatej gamie kolorów i kształtów, każdy klient może wybrać odpowiedni prysznic ręczny do swojej łazienki, niezależnie od stylu i charakteru, jaki chce jej nadać.

W ofercie sklepu Corsan znajdują się nie tylko tradycyjne słuchawki prysznicowe, ale również modele wyposażone w specjalne technologie, takie jak Full power czy Anti Wipe. Dzięki technologii Full power, strumień wody jest niezwykle mocny, co zwiększa komfort brania prysznica. Natomiast dzięki technologii Anti Wipe, utrzymanie słuchawki w czystości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wybierz wielofunkcyjną słuchawkę prysznicową marki Corsan.

pixel