Dodání zdarma z 200,00 zł
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Funkční kartuše

( počet produktů: 35 )

W sklepie Corsan znaleźć można różnego rodzaju części zamienne, w tym dostępne są głowice funkcyjne o różnych parametrach. To idealna propozycja dla każdego, kto poszukuje niezawodnych elementów do swojego zestawu prysznicowego.

Dobre i trwałe wyposażenie łazienki to podstawa

Ze względu na wysoką funkcjonalność, estetykę i możliwość większej oszczędności wody, na montaż kabiny prysznicowej w łazience decyduje się wielu inwestorów. Wzięcie prysznica jest szybsze i wiąże się z mniejszym zużyciem wody niż kąpiel w wannie. Kabina może być narożna, wolnostojąca, typu walk-in, kwadratowa, okrągła – wybór jest spory. Najważniejsze jednak, by była wygodna w użytkowaniu. Z tego względu trzeba zwrócić uwagę nie tylko na samą kabinę prysznicową, ale też znajdujący się w niej panel lub zestaw prysznicowy. W elementach tego typu znajdują się głowice funkcyjne, czyli elementy warunkujące m.in. odkręcanie i zakręcanie strumienia wody. Aby służyły przez długi czas, ważna jest ich jakość i dopasowanie do urządzenia, w jakim mają się znajdować.

Na tle kosztów związanych z remontem pozostałych pomieszczeń, remont łazienki wiąże się z inwestycją o największym wkładzie finansowym. Z tego względu robi się go rzadko i najczęściej od razu kupuje wyposażenie wysokiej klasy, które ma służyć przez długi czas. Jednak w trakcie eksploatacji niektóre części, nawet te wysokiej jakości, zużywają się, czego przykładem są głowiczki funkcyjne. Ich wadliwe działanie utrudnia lub uniemożliwia swobodne korzystanie z prysznica. Na szczęście, kiedy już do usterki dojdzie, nie trzeba od razu nastawiać się na wymianę całej kabiny prysznicowej. Wystarczy prześledzić, jakie części zamienne są dostępne i spojrzeć na głowice funkcyjne do prysznica odpowiadające parametrom, jakie miała dotychczasowa głowica.

Postaw na dobrej klasy głowice funkcyjne do prysznica

Głowice do prysznica dostępne na rynku mogą się bardzo między sobą różnić. Początkowo mogłoby się wydawać, że wystarczy zdecydować się na któryś z tańszych modeli. Jednak ich trwałość nie będzie na tak wysokim poziomie, jak tych z górnej półki. Tym samym ich żywotność może być krótsza. Od razu warto stawiać na głowice funkcyjne do prysznica sprawdzonego producenta znanego z jakości i rzetelności, a takim bez zwątpienia jest Corsan.

Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasze produkty są znane w wielu krajach. Do produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały zapewniające niezawodne działanie przez długi czas. Głowiczki funkcyjne do prysznica powstają ze stali, mosiądzu i wytrzymałego tworzywa. Podczas produkcji wykorzystujemy zaawansowane nowoczesne technologie, co zapewnia perfekcyjne wykończenie.

Szeroki wybór głowic funkcyjnych w sklepie Corsan

Wszystkie głowiczki funkcyjne znajdujące się w sklepie Corsan to komponenty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jednak nie zawsze ten sam model można zastosować w każdym zestawie prysznicowym. Z tego względu nasz asortyment obejmuje części zamienne różniące się między sobą rozmiarami i szczegółowymi parametrami. Jesteśmy przekonani, że szeroki przekrój modeli pozwoli dobrać taką głowicę, jaka będzie pasować idealnie.

Do wyboru są głowice funkcyjne typu ON/OFF, 3-funkcyjne bądź 4-funkcyjne. Ich wymiary są w przedziale od 52 mm do 89 mm. Będą one pasować nie tylko do urządzeń sanitarnych marki Corsan, ale również do wielu innych paneli i zestawów prysznicowych dostępnych na rynku.

W wyborze głowicy funkcyjnej możesz zaufać specjalistom

Kontaktując się z nami, można liczyć na fachową pomoc na każdym poziomie współpracy. Wiele części zamiennych można wymienić samodzielnie i bez konieczności zatrudniania specjalisty. Aby jednak dobrze spełniały swoją funkcję, trzeba dobrać kompatybilne zamienniki. Mając wątpliwości co do tego, które głowice funkcyjne do prysznica będą pasować, warto zapytać nas — z pewnością będziemy w stanie pomóc. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, którą dzielimy się z naszymi Klientami. Gdyby jednak zaszła konieczność wymiany na inny model, też będzie to bezproblemowe. Ponadto wszystkie nasze części zamienne mają gwarancję.

pixel