Złote baterie umywalkowe podtynkowe
( Množstvo výrobkov: 1 )Corsan LUGO CMB7515GL podomietková umývadlová batéria zlatá s výtokom
Coraz częściej wybierając baterie do naszych umywalek, decydujemy się na modele podtynkowe. Nie ma się czemu dziwić. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Dodatkowo złote baterie umywalkowe dodadzą Twojemu wnętrzu elegancji i powiewu luksusu.
Pamiętaj o odpowiedniej długości wylewki
Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze baterii umywalkowej jest odpowiednia długość wylewki. Gdy jest dobrze dopasowana do umywalki, bez problemu umyjesz ręce, zęby czy nalejesz wodę do podlania kwiatów. Jeśli wylewka będzie zbyt krótka, woda będzie się lała po krawędzi umywalki lub po szafce, jeśli np. jest to umywalka nablatowa. Z kolei baterie umywalkowe podtynkowe o zbyt długiej wylewce sprawią, że za każdym razem przy próbie umycia rąk, zachlapiesz przy tym pół łazienki.
Funkcjonalność złotych baterii umywalkowych podtynkowych
Skoro już o wylewce mowa - złote baterie umywalkowe podtynkowe, jak na podtynkowe baterie przystało, są skonstruowane w ten sposób, że ze ściany wystaje jedynie wylewka i dźwignia do regulacji strumienia wody. Sprawia to, że baterie te nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale też, a może przede wszystkim, są niezwykle funkcjonalne. Ich funkcjonalność i wygoda użytkowania opierają się na tym, że posiadają naprawdę niewiele zakamarków, w których mógłby się osadzać osad czy kamień. Złote baterie umywalkowe podtynkowe mają też o wiele mniejsze powierzchnie do czyszczenia niż wersje natynkowe. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas na sprzątaniu łazienki, ale także pieniądze. Zużyjesz bowiem mniej wody i środków czyszczących. Jest to możliwe nie tylko ze względu na mniejszą powierzchnię złotych baterii umywalkowych, ale także na to, że jest ona zabezpieczona technologią Anti Wipe. Chroni ona baterie przed odbarwieniami, a także ułatwia pozostawianie ich bez zacieków czy smug. Możesz więc zapomnieć o nic niewnoszącym szorowaniu godzinami armatury łazienkowej.
Złote baterie umywalkowe podtynkowe to synonim klasy
Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były chromowane baterie w kolorze srebrnym - zarówno jeśli chodzi o baterie umywalkowe, jak i wannowe czy prysznicowe. Później na rynku zaczęło się pojawiać coraz więcej armatury w kolorze czarnym. Dzisiaj bardzo częstym wyborem są złote baterie umywalkowe. Można je spotkać niemal w każdym sklepie z łazienkowym asortymentem. Jest to wybór niebanalny i nadal, mimo powszechności w sklepach, niepospolity. Jeśli więc zależy Ci na wyróżnieniu się z tłumu i oryginalnej aranżacji łazienki, złote baterie umywalkowe podtynkowe będą doskonałym wyborem. Będą doskonale komponować się nie tylko z sanitariatami w kolorze bieli, ale także popularnej dzisiaj czerni. Baterie stanowią stosunkowo niewielki procent akcesoriów łazienkowych, ale nie znaczy to, że nie mają wpływu na wystrój wnętrza. Wręcz przeciwnie - za ich pomocą możesz całkowicie odmienić styl wnętrza. Decydując się na złote baterie umywalkowe, powinieneś mieć tego świadomość. Jeśli Twoja łazienka przypomina bardziej luksusowy pokój kąpielowy, złote baterie umywalkowe będą jego doskonałym zwieńczeniem. Ale bez obaw - jeśli jesteś posiadaczem niewielkiej łazienki, także możesz się zdecydować na kolor złoty. Baterie w tym kolorze sprawdzą się szczególnie w łazienkach glamour lub takich, które określilibyśmy jako nowoczesne. Dodatki w kolorze złotym doskonale komponują się na przykład z tak modnymi dzisiaj płytkami ze wzorem marmuru, ale także ze ścianami w kolorze indygo. Oba te połączenia będą stanowiły ucztę dla oczu Twoich i Twoich gości. Choć oczywiście nie tylko. Złote baterie umywalkowe podtynkowe dopasujesz do wielu stylów i aranżacji.
Złote baterie umywalkowe to także oszczędność
Nasze złote baterie umywalkowe wyposażone są w perlator, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę. Będzie to ulga nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla środowiska. Jak działa perlator? Napowietrza wodę, która wydostaje się z wylewki, tworząc w ten sposób wrażenie, jakby wody było więcej. Dzięki temu mniej wody się marnuje.