Wyjątkowe produkty

Klienci kochają produkty marki Corsan

Wysokie marże

Współpraca z nami to ogromne korzyści

Szybkie dostawy

Dbamy o terminowe dostawy

Niezwykłe produkty, tworzone dla Twoich Klientów


Wyjątkowo stylowe produkty o najwyższej jakości, konkurencyjne ceny oraz długa gwarancja i serwis – sprawiają, że najbardziej wymagający klienci tak często decydują się na markę Corsan. Nasza doskonała oferta produktowa z pewnością przyczyni się do wzrostu sprzedaży w Twojej firmie.

Świetne warunki współpracy


Indywidualne podejście do każdego dystrybutora oraz dogłębna znajomość branży, pozwala nam współpracować zarówno z dużymi jak i małymi przedsiębiorcami w kraju i na świecie. Nasza oferta skierowana jest do dystrybutorów ceniących sobie perfekcyjną jakość, terminowość i jasne warunki współpracy.

Najnowszy katalog

Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe towary, tak aby zapewnić klientom komfortowy wybór. W naszej ofercie znajdują się niemalże wszystkie elementy wyposażenia nowoczesnej łazienki. Pobierz katalog i poznaj nasze niesamowite produkty.


Pobierz Katalog 2018

Nowości i Promocje

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, co trzy miesiące wprowadzamy do oferty nowości i promocje. Kwartalnik Corsan wydawany jest zgodnie z najnowszymi trendami.


Pobierz Kwartalnik

Nawiąż z nami współpracę

Dołącz do grona dystrybutorów produktów marki Corsan i zwiększ sprzedaż w swojej firmie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Corsan. A także potwierdzam że znam i akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych.

Aktualności