Doručenie zdarma z 46,11 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Iseo

( Množstvo výrobkov: 18 )

Chcesz poczuć się we własnej łazience jak w luksusowym spa, ale metraż nie pozwala na postawienie klasycznej wanny wolnostojącej? Wanny wolnostojące przyścienne Iseo to odpowiedź na Twoje pragnienia. Ponadczasowy design pozwala dopasować je do niemal każdego projektu. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnej, jak i minimalistycznej lub klasycznej aranżacji. Wanny przyścienne wolnostojące to wspaniałe rozwiązanie do trochę mniejszych łazienek. Klasyczne wanny wolnostojące potrzebują więcej przestrzeni i raczej nie zmieszczą się w standardowej wielkości łazienkach. Natomiast wanny wolnostojące przyścienne Iseo, dzięki temu, że jedną stroną przylegają do ściany, wykorzystują zdecydowanie mniej miejsca. Dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość wyboru rozmiaru wanny.

Wyjątkowe wanny wolnostojące przyścienne Iseo

W naszym sklepie posiadamy wanny wolnostojąc przyścienne Iseo o długości 170 cm, ale również o długości 160 cm i 150 cm.Tak szeroki wybór sprawia, że nie musisz rezygnować ze swoich marzeń i nawet z łazienki średniej wielkości możesz zrobić luksusowy pokój do relaksu. Marzysz o złotej baterii, ale wszystkie wanny, które oglądasz, mają wykończenie chromowane? Dla nas to nie problem! W wannach wolnostojących przyściennych Iseo jest w czym wybierać. Dzięki różnorodnym wykończeniom nie musisz ograniczać się w wyborze dodatków. Oferujemy wanny wolnostojące przyścienne Iseo z wykończeniem chromowym, złotym, z różowego złota, czarnym i białym. To sprawia, że masz wiele możliwości aranżacyjnych. Możesz dopasować wykończenie wanny idealnie do Twojej wizji. Wanny przyścienne wolnostojące, które posiadamy w swojej ofercie, są produktami stworzonymi przy użyciu nowoczesnych, ale sprawdzonych technologii. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom wszystko, co najlepsze. Potwierdzają to tysiące sprzedanych produktów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z czego wykonane są wanny Iseo?

Wanny wolnostojące przyścienne Iseo wyprodukowane są z akrylu klasy Premium, co gwarantuje najlepszą jakość i wytrzymałość. Sprawia to, że nasze produkty są rozwiązaniem na lata.Podczas produkcji wykorzystujemy technologię Color Plus, która gwarantuje nieskazitelną i trwałą biel. Użycie technologii Safety Plus zwiększa trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne akrylu wykorzystywanego do produkcji naszych wanien. Natomiast technologia Anti Wipe zabezpiecza powierzchnię akrylu i chroni ją przed odbarwieniami. Również dzięki wykorzystaniu tej technologii utrzymanie wanny wolnostojącej przyściennej Iseo w nieskazitelnej czystości i bez smug staje się dużo łatwiejsze, co jest ogromną zaletą w codziennym użytkowaniu. Na estetykę wanny wpływa również brak zbędnych łączeń, ponieważ wanny wolnostojące przyścienne Iseo są wannami monolitycznymi.

Dlaczego warto wybrać wannę Iseo do swojej łazienki?

Kształt wanny wolnostojącej przyściennej Iseo pozwala na łatwe dbanie o czystość i higienę. Sposób zamontowania wanny sprawia, że wygodnie i szybko możesz dostać się do każdego zakamarka. Perfekcyjne wypoziomowanie wanny na posadzce umożliwia sześć punktów podparcia. Dzięki osadzeniu akrylowej konstrukcji wanny na zintegrowanym stalowym stelażu wanna wolnostojąca przyścienna Iseo może być wykorzystywana równocześnie nawet przez dwie osoby. Czy może być coś przyjemniejszego, niż wspólna, relaksująca kąpiel w komfortowych warunkach z najbliższą osobą? Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii podczas produkcji wanien z czystym sumieniem dajemy na nie 5 lat gwarancji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów. Wanny przyścienne wolnostojące Iseo są wyjątkowo łatwe w montażu. Dołączona instrukcja poprowadzi Cię krok po kroku, co należy zrobić, aby w krótkim czasie cieszyć się relaksującą kąpielą w wannie. Do wanny dołączone są niezbędne elementy wyposażenia, takie jak korek typu klik-klak, syfon, przelew i elastyczny wąż odpływowy. Kolejną zaletą wanien przyściennych wolnostojących Iseo jest brak konieczności dodatkowej zabudowy. Wystarczy tylko zadbać o odpowiednio umiejscowione przyłącza. Warto zauważyć, że wanny wolnostojące przyścienne Iseo zostały zaprojektowane w Polsce.

pixel