Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Sprchové sety

( Množstvo výrobkov: 1 )

Osobom remontującym łazienki, poszukującym prostego w montażu sprzętu, który nie wymaga przygotowania dodatkowej zabudowy, polecamy uniwersalne zastawy prysznicowe natynkowe. Tego typu sprzęt sprawdzi się również w nowych, dopiero urządzanych łazienkach, zwłaszcza jeśli nie chcesz tracić miejsca na zabudowę pod instalacje oraz ponosić związanych z tym dodatkowych kosztów. Sprawdź, jakie rodzaje zastawów aktualnie oferujemy. Zapraszamy!

Tradycyjny system prysznicowy w Twojej łazience!

Jeśli chcesz uniknąć czasochłonnych prac związanych z przebudową istniejących instalacji, najlepszym rozwiązaniem wydają się tradycyjne systemy prysznicowe natynkowe. Tego typu zestawy składają się z instalowanej do ściany baterii prysznicowej, drążka z uchwytem na wąż prysznicowy i dedykowanej mu słuchawki wielofunkcyjnej. W ofercie przygotowanej przez sklep Corsan.pl znajdziesz kilka zestawów różniących się od siebie stylem wykonania, pasujących do wnętrz urządzonych w bardziej tradycyjny sposób oraz łazienek nowoczesnych, minimalistycznych czy urządzonych w popularnym dziś stylu skandynawskim. Co warte podkreślenia, wszystkie prezentowane zestawy prysznicowe natynkowe wykonane są z dobrej jakości materiałów i wyposażone w funkcje gwarantujące wysoki komfort ich codziennego użytkowania. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić zestaw z chromowanym relingiem, baterią i słuchawką prysznicową. Możesz sięgnąć również po zestaw wannowo-prysznicowy Trino w kolorze czarnym. Niezależnie od stylu wykonania, wszystkie prezentowane systemy prysznicowe natynkowe zostały wyposażone w baterie z płynnie działającymi głowicami ceramicznymi.

Sprawdź nasze zestawy prysznicowe natynkowe!

Wybierz sprawdzone rozwiązanie i wyposaż swoją łazienkę w funkcjonalny system prysznicowy z niezależną wylewką i ściennym relingiem pod wąż zakończony wielofunkcyjną słuchawką. Oferujemy atrakcyjnie prezentujące się zestawy prysznicowe natynkowe, ale w ofercie sklepu znajdziesz również bogaty wybór zestawów przeznaczonych do montażu podtynkowego. Przyjrzyj się całości naszej oferty i zamów interesujący Cię system w nowoczesnym wydaniu.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego warto zdecydować się na zestaw prysznicowy natynkowy. Przede wszystkim jest to postawienie na najwyższej jakości sprzęt, którego stylowe wykonanie znakomicie będzie się komponować w każdym typie łazienki. Niezależnie od tego, czy stawiasz na aranżację łazienki w stylu klasycznym, loftowym, czy skandynawskim, tego typu rozwiązanie znakomicie sprawdzi się w każdym przypadku. Zestawy prysznicowe natynkowe cechują się wyjątkowym, pięknym designem i zadbaniem o najmniejsze nawet szczegóły. Proponowany w naszym sklepie sprzęt sprawdzi się zarówno pod prysznicem, jak i nad wanną. Natynkowy zestaw prysznicowy jest wyposażony w specjalny system Anti Wipe, który sprawia, że powierzchnia jest chroniona przed zabrudzeniami, smugami i zaciekami. Sprawia to, że bateria będzie wyglądać niezwykle estetycznie i elegancko. Dzięki systemowi Eco Saving zestaw ten umożliwi lepsze oszczędzanie wody, a zatem i zoptymalizowanie jej przepływu. Tym samym korzystanie z dostępnych w naszej ofercie zestawów prysznicowych natynkowych opiera się na wyjątkowej wręcz wydajności.

pixel