Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Stropné ramená

( Množstvo výrobkov: 4 )

Odpowiednio przygotowana deszczownica czy natrysk to nie tylko idealny i komfortowy sposób na relaks, czy praktyczną kąpiel. To także niezwykle estetyczne wykończenie każdej łazienki. Stosując odpowiednie rozwiązania, takie jak ramiona sufitowe do deszczownic możesz zakryć praktycznie całą instalację, stawiając na ceniony dziś minimalizm z pełną funkcjonalnością. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ramiona deszczownic. Pełnią one bardzo ważne funkcje w przygotowaniu trwałego konstrukcyjnie i estetycznego natrysku. Co warto wiedzieć o elemencie jakim są ramiona do deszczownic sufitowe?

Czym są ramiona sufitowe do deszczownic?

Ramiona sufitowe do deszczownic to części konstrukcyjne natrysków. Są mocowaniem deszczownicy, pełniąc wiele bardzo istotnych funkcji. Wykonane są z odpornych na korozję materiałów wewnątrz i na zewnątrz, ale zachowują przy tym walory estetyczne. W zależności od tego, w jakim stylu masz przygotowaną łazienkę, części te powinny być bowiem dostępne np. w różnych wariantach kolorystycznych czy zdobinowych. Jeszcze doniedawna wiele osób inwestowało wyłącznie w ścienne ramiona do deszczownicy. Dziś coraz częściej wybieraną opcją są także ramiona sufitowe, które umożliwiają wykorzystanie powierzchni sufitu do zamontowania deszczownicy. Ma to swoje zalety, gdyż dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo miejsca i postawić na bardziej oryginalne rozwiązanie.

Po co wykorzystuje się ramiona deszczownicy sufitowe?

Ramiona deszczownicy sufitowe pełnią istotną rolę w przygotowaniu odpowiedniego natrysku. Przede wszystkim ich rolą jest całkowite zamaskowanie przyłącz, które nie będą szły na widoku, a zostaną schowane w suficie pomieszczenia, które ma dostęp do natrysku. Ramiona do deszczownic sufitowe doprowadzają także wodę do głowicy, gdzie trwa kolejny etap zarządzania procesem kontrolowania temperatury i ciśnienia w prysznicu. Dodatkowo ramiona sufitowe do deszczownic są niezwykle wytrzymałe i trwałe, co pozwala na spokojne i intensywne korzystanie z instalacji natryskowej. Wzmacniają jej konstrukcję i pozwalają na efektywną pracę całego prysznica.

Jakie zalety mają ramiona do deszczownic sufitowe z naszej oferty?

Nasze produkty takie jak ramiona sufitowe do deszczownic cechuje przede wszystkim ogromna wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu technologii AntiWipe elementy są zabezpieczone przed korozją i odbarwieniem. Pomagają też w zachowaniu błyszczącej formy, bez smug i śladów wilgoci. Poza tym zaletą naszych ramion jest wykonanie z mocnych materiałów jak mosiądz i stal. Wybrana przez nas farba jest wodoodporna i nie odpada po intensywnym użytkowaniu. Jeżeli dodamy do tego niebanalny kształt i wszechstronność, to mamy przepis na elegancką i modną łazienkę z komfortowym i skutecznym natryskiem.

Jakiego rodzaju ramiona sufitowe do deszczownic?

W naszej ofercie posiadamy różne ramiona deszczownicy sufitowe. Dostępne są elementy o różnej długości, grubości czy kształcie (np. okrągłe). Posiadamy elementy czarne, chromowane i innego rodzaju – dopasowane do charakterystyki pomieszczenia, w którym będą montowane. Ich powierzchnia jest półmatowa, błyszcząca lub całkowicie matowa. Poza ramionami sufitowymi posiadamy także spory wybór ramion ściennych. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie, które będzie dla niego najkorzystniejsze. Jeżeli potrzebujesz także innych akcesoriów przeznaczonych do instalacji sanitarnych (prysznicowych, sedesowych, wannowych i innego rodzaju hydrauliki), kuchennych czy łazienkowych – wszystko znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Cechujemy się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości elementów. Jeżeli potrzebujesz pomocy i porady – już teraz skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych stałych Klientów, niezależnie od tego, czy kupujesz ramiona do deszczownic sufitowe, czy cokolwiek innego.

pixel