Doručenie zdarma z 46,59 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Nástenné ramená

( Množstvo výrobkov: 6 )

Nie ma co ukrywać, że poza walorami użytkowymi danego natrysku, liczy się również jego pasujący do całej łazienki czy innego pomieszczenia design oraz kwestie zabezpieczające elementy eksploatacyjne przed degradującym wpływem wody. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ramiona ścienne do deszczownic, które to pozwalają na efektywny i estetyczny montaż natrysku, bez uwidaczniania niezbyt urodziwych rur dostarczających wodę. Pamiętaj, że w naszym asortymencie są nie tylko ramiona do deszczownic ścienne. Posiadamy również innego rodzaju akcesoria i elementy do instalacji sanitarnych, wśród których znajdziesz między innymi baterie, głowice, różnego rodzaju złączki, uszczelki, a także kompletny wybór części do kuchni czy łazienki. Z nami z pewnością zmienisz oblicze swojej instalacji hydraulicznej czy przygotujesz wymarzony natrysk. Ramiona ścienne do deszczownic to jedna z możliwości stworzenia tego typu systemu.

Czym są ramiona deszczownicy ścienne i w jakim celu się ich używa?

Deszczownica może być zamontowana przy ścianie, jednak ze swoją konstrukcję nie powinna znajdować się od razu przy płytkach, a w dalszej odległości. To zwiększa walory estetyczne i użytkowe natrysku. Niestety, prowadzenie zwykłego orurowania wiązałoby się z bardzo niezachęcającym do mycia efektem ostatecznym i szybkim uszkodzeniem natrysku. Tu swoją rolę odgrywają ramiona deszczownicy ścienne.
Elementy te służą do doprowadzenia wody do deszczownicy, w skuteczny, bezpieczny i efektowny sposób. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję i nie degradują się w czasie pracy. Co więcej, rolą ramion jest trwałe utrzymanie ciężaru natrysku, który praktycznie opiera się wyłącznie na tego typu częściach. Poza tym są one częścią ozdobną prysznica – zakrywają mało estetyczne rury i łączenia hydrauliczne, mogą pasować do układu i wyglądu łazienki ze względu na swój kształt czy wygląd. Dostępne w naszej ofercie ramiona ścienne do deszczownic sprawiają też, że odległość deszczownicy od ściany możesz wybrać samemu, inwestując w odpowiednie dla siebie elementy montażowe. To niezwykła wygoda, zapewniająca komfort użytkowania prysznica w małych i dużych łazienkach.

Czym charakteryzują się dostępne u nas ramiona ścienne do deszczownic?

Posiadamy różnego rodzaju ramiona deszczownicy ścienne, które charakteryzują się odpornością na wilgoć, wszechstronnością i wytrzymałością. Wykonane zostały z trwałych materiałów takich jak stal czy mosiądz, dzięki czemu mogą utrzymywać nawet większe i cięższe deszczownice. To jednak nie wszystko. Zaawansowana technologia AntiWipe stosowana w ich produkcji ogranicza nie tylko pojawienie się szkodliwej i destrukcyjnej korozji, ale też całkowicie minimalizuje efekt zmatowienia elementów, odbarwienia, a także gwarantuje możliwość utrzymania ich w czystości – bez smug czy śladów po wodzie. Pamiętaj, że do zalet naszych produktów należy również łatwość w montażu, spasowanie z różnymi innymi elementami wyposażenia łazienki (które znajdziesz też w naszym asortymencie), a także dostępność części serwisowych i długa gwarancja. Nasze ramiona do deszczownic są silne, trwałe i dostępne w różnych wariantach kolorystycznych czy kształcie.

Jakie ramiona deszczownic możesz otrzymać w naszej ofercie?

Mamy wiele typów produktów, jakim są ramiona ścienne do deszczownic. Znajdziesz u nas elementy chromowane, czarne, błyszczące czy innego koloru. Posiadamy ramiona do deszczownic ścienne o wielu kształtach, pasujących do najróżniejszych typów wystroju łazienki – od designu nowoczesnego przez bardziej klasyczny. Możesz również wybrać z wielu wariantów długości elementu – od 33 do nawet 40 centymetrów. Posiadamy także innego rodzaju ramiona deszczownic, np. elementy instalacyjne na suficie. Wszystko to najwyższa jakość, dostępna w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz dopytać się o szczegóły dotyczące tych części – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na pewno wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

pixel