Doručenie zdarma z 47,06 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorte nový nákupný zoznam

Voľne stojace vaňové batérie

( Množstvo výrobkov: 7 )

Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych, na ogół przestronnych, modnie urządzonych łazienkach, niezwykle stylowe baterie wannowe wolnostojące to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Tego typu sprzęt jest idealnym dopełnieniem eleganckich wanien wolnostojących i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wanna nie ma wyciętych otworów montażowych. Bateria wolnostojąca najczęściej przytwierdzana jest bezpośrednio do podłogi, co wymaga przygotowania odpowiedniej instalacji. Takie rozwiązanie jest jednak nie tylko eleganckie, ale i bardzo funkcjonalne. Dzięki niezależnej instalacji zarówno bateria wannowa wolnostojąca, jak i sama wanna są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości – użytkownik zyskuje do nich wygodny dostęp z każdej strony. Poznaj pełną kolekcję baterii Corsan i zamów model idealnie wpisujący się w projekt aranżacji domowej łazienki.

Baterie wannowe wolnostojące - nowoczesny design

Starając się sprostać zróżnicowanym potrzebom współczesnych odbiorców, do naszej oferty wprowadziliśmy baterie wannowe wolnostojące o klasycznym i nowoczesnym designie, pasujące do łazienek w stylu retro, glamour, nowojorskim, a także skandynawskim czy minimalistycznym. Na prezentowaną kolekcję składają się modele chromowane i czernione, półmatowe. Każda oferowana przez nas bateria wannowa wolnostojąca jest sprzętem nie tylko eleganckim, ale i wysoce funkcjonalnym. Baterie wolnostojące wyposażyliśmy m.in. w charakteryzujący się dużą niezawodnością i wysoką sprawnością działania mieszacz. Za płynne dozowanie wody odpowiadają sprawdzone głowice ceramiczne. Dbamy również o ekologię, dlatego nasz sprzęt wyposażyliśmy w unikalny system wpływający na zmniejszenie zużycia wody. Sprawdź naszą ofertę i już dziś zamów jedną z dostępnych baterii.

Wśród najnowszych rozwiązań stosowanych w łazienkach szczególnym zainteresowaniem cieszą się baterie wolnostojące. Niezwykła popularność tego typu rozwiązań wynika z faktu, że coraz częściej wanny nie są stawiane przy ścianie, więc standardowe baterie przestają być użytkowane. Współcześnie baterie wannowe wolnostojące znajdują swoje zastosowanie nie tylko w łazienkach nowoczesnych, ale również i tych, które stawiają na klasyczne rozwiązania. Bateria wolnostojąca cieszy się niegasnącą popularnością i nie wychodzi z mody. Sprawia to, że coraz więcej osób sięga po to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby każda znajdująca się w naszej ofercie bateria wannowa wolnostojąca charakteryzowała się najwyższą jakością wykonania.

Bateria wolnostojąca jako oznaka luksusu i elegancji

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio dopasowane baterie wannowe wolnostojące są w stanie wyraźnie podkreślić prestiż i luksus w łazience. Co więcej, niewątpliwy urok wanien postawionych np. na środku łazienki sprawia, że baterie wolnostojące nadają pomieszczeniu wyraźnej elegancji. Warto przy tym pamiętać, że bateria wannowa wolnostojąca to rozwiązanie, na które należy zdecydować się w przypadku przestronnych łazienek, kiedy to możemy sobie pozwolić na tak nowoczesne, eleganckie rozwiązania. Bateria wolnostojąca to opcja, która podkreśli nie tylko luksus, ale i uwydatni niezwykły urok naszej łazienki.

pixel