Serwis Corsan

W trosce o wygodę i zaufanie klientów sklepu oraz wszystkich użytkowników produktów Corsan, zapewniamy profesjonalne wsparcie serwisowe.

Infolinia: zadzwoń pod 67 351 91 91

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wiadomości: e-mail serwis@corsan.pl

Konsultanci odpowiedzą na Twoje zapytania najszybciej jak to możliwe.

Dbamy o klientów na każdym kroku.

48h

Zapewniamy ekspresową reakcję serwisową w średnio 48h.

10 lat

Zapewniamy dostępność części nawet przez 10 lat od zakupu.

100%

Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane ze 100% skutecznością.

Profesjonalna pomoc serwisowa.

Jeżeli w trakcie montażu lub w trakcie użytkowania towaru zakupionego w naszym sklepie, pojawią się pytania dotyczące funkcjonalności czy konfiguracji produktu to śmiało skontaktuj się z naszym serwisem. Uzyskanie podpowiedzi czy wskazówek jest całkowicie bezpłatne a nasi serwisanci służą profesjonalną pomocą. Dla Twojej pewności oraz wygody użytkowania, po obowiązującym okresie gwarancji masz możliwość swobodnego korzystania z naszych usług pogwarancyjnych. Wówczas w razie chęci zgłoszenia jakiejkolwiek usterki, wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły naprawy serwisowej. Z całą pewnością wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Ciebie rozwiązanie, które przywróci prawidłowe działanie produktu. Zwykle wszystkie drobne usterki, które mogą powstać na przestrzeni lat ciągłego użytkowania, można w bardzo łatwy sposób wyeliminować. Właśnie dlatego, w naszej ofercie znajdują się wszystkie części zamienne, dzięki którym ewentualną naprawę będziesz w stanie wykonać szybko i sprawnie a co najważniejsze samodzielnie. Natomiast w razie jakichkolwiek pytań bądź problemów masz do dyspozycji serwis Corsan.

Zgłoś reklamacje lub naprawę >

Specjaliści z pasją.

Serwis obsługują specjaliści, którzy nieustannie zapewniają wsparcie klientom użytkującym produkty marki Corsan. Pomoc serwisowa funkcjonuje w sposób, który pozwala stawiać na pierwszym miejscu dobro klientów. Takie działanie jest kluczem szybkiej realizacji zgłoszeń reklamacyjnych oraz napraw.