Darmowa dostawa od 400,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Syfony do umywalek

( ilość produktów: 2 )

Najwyższej klasy syfony do umywalek – tylko w Corsan!

Syfony do umywalek to istotne elementy wyposażenia każdej łazienki. Wyłącznie ich prawidłowa praca umożliwi odpowiedni przepływ wody. W asortymencie marki Corsan znajdziesz wszechstronne syfony do umywalek różnego typu, które sprawdzą się między innymi w łazience. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego egzemplarza! Odpływ jest niezwykle istotnym elementem w przypadku każdego elementu armatury. Zachowanie prawidłowego obiegu sprawia, że zanieczyszczona woda skutecznie trafia do ścieków i nie zanieczyszcza naszej łazienki czy kuchni. W procesie odprowadzenia wody niezwykle istotną rolę pełni syfon do umywalki

Jaką fukcję pełnią syfony do umywalek?

Odpływy do umywalki oparte na syfonach są niezwykle skuteczne. Umożliwiają one bardzo wydajne odprowadzenie ścieków do rur odpływowych. Niewielka ilość wody zawarta w syfonie pełni funkcję filtra i wypycha (przez ciąg powietrza) brudne i zanieczyszczone ścieki na zewnątrz całego układu umywalki. To jednak niejedyna rola jaką pełnią syfony do umywalek łazienkowych czy kuchennych. Otóż odpływy do umywalki z syfonem pełni też funkcję filtra zapachów. Zatrzymuje nieprzyjemną woń gazów, które mogłyby wydostawać się z rur kanalizacyjnych. Ogranicza też ryzyko tzw. cofki, czyli powrotu ścieków do niecki wanny czy umywalki właśnie. Syfony do umywalek łazienkowych są więc bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu każdej łazienki i kuchni, stąd musisz dobrze dobrać ten element!
Jak często należy wymieniać syfon w umywalce? Jeżeli jest on uszkodzony, nieszczelny albo przestał już spełniać swoją rolę. W takim przypadku konieczny będzie zakup nowego elementu.

W jaki sposób dobrać syfon do umywalki?

Przede wszystkim zwróć uwagę na wymiary syfonu. Niekiedy konieczny będzie syfon elastyczny do umywalki, gdyż wyłącznie on pozwoli Ci prawidłowo ułożyć rury tak, aby elementy zmieściły się pod elementem wyposażenia łazienki. Możesz zakupić syfon butelkowy (najczęściej stosowany), rurowy (w kształcie litery U – bardzo skuteczny, ale wymaga więcej miejsca) oraz elegancko wyglądający, dekoracyjny – jeżeli np. będzie on bardzo widoczny w trakcie eksploatacji. Pamiętaj, że syfon do umywalki nablatowej nie musi cechować się rewelacyjnym wyglądem – w praktyce wystarczy skuteczność działania. Będzie to bowiem element zasłonięty i jego design nie odgrywa w tym przypadku istotnej roli.

Czym charakteryzuje się odpowiedni odpływ umywalkowy?

Odpowiedni syfon do umywalki to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Element nie powinien połamać się przy montażu i wytrzymać wiele lat eksploatacji. Zwróć uwagę na jakość uszczelek, części łączących, a także pozostałe fragmenty budowy tego produktu. Przy wyborze syfonu zwróć uwagę na jego przepustowość (powinna mieć zakres około 30 litrów na minutę) oraz wagę, typ gwintu i długość całej konstrukcji. Pamiętaj, że kupując syfony do umywalek łazienkowych w Corsan, masz pewność co do ich jakości. Oferujemy na nie dwuletnią gwarancję Corsan Plus.

Jakie syfony do umywalek znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy szeroki wybór syfonów, wśród których znajdziesz między innymi skuteczny syfon do umywalki nablatowej, a także syfon elastyczny do umywalki umieszczonej w ciasnym miejscu. Mamy syfony do umywalek łazienkowych w różnych kolorach i rodzajach, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W parze z wysoką jakością dostępnych u nas produktów idzie bardzo niska cena, którą z pewnością szybko docenisz. Oferujemy nie tylko syfony do umywalek, ale też do innych elementów wyposażenia łazienki. Znajdziesz u nas również wanny i umywalki o wysokiej jakości, wykonane w rewelacyjnym stylu. Nasza bogata oferta to to, co bardzo doceniają nasi stali Klienci.
Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szerokiej gamy produktów oraz realizacji zakupów. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące działania syfonów czy innych rzeczy, potrzebujesz pomocy w kwestii montażu czy eksploatacji – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

pixel