Kilka zdań, które pozwolą Ci poznać polską markę Corsan.

Polska firma Corsan działa w branży wyposażenia łazienek od 2005 roku. Przez lata zbierania doświadczeń i nieustannego rozwoju stworzyliśmy ogromną sieć dystrybucji naszych produktów. Główna siedziba firmy Corsan znajduje się w Wielkopolsce, skąd zaopatrywane są salony sprzedażowe, hurtownie i sklepy z wyposażeniem łazienki. Produkty Corsan wysyłamy również do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

W Polsce firma Corsan to jeden z topowych producentów w branży łazienkowej. W naszej ofercie produktowej znajdują się między innymi wanny akrylowe, panele i kolumny prysznicowe, podtynkowe zestawy prysznicowe, baterie łazienkowe oraz pozostałe elementy wyposażenia nowoczesnej łazienki. Tak szeroka gama doskonałych jakościowo produktów sprawia, że współpracujemy z tysiącami salonów łazienkowych w całym kraju. Współpracę z nami nawiązują również duże biura projektowe oraz indywidualni projektanci wnętrz niesamowitych łazienek.

Produkty Corsan znajdują zastosowanie zarówno w polskich domach jak i również w hotelach, apartamentach oraz instytucjach użytku publicznego. W celu zapewnienia naszym klientom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, którym objęte są wszystkie nasze towary.

Na przestrzeni lat polska marka Corsan stała się wyznacznikiem stylu i jakości. Jako profesjonaliści gwarantujemy niezawodność produktów i perfekcyjne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale. A to wszystko dlatego, że do produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej klasy materiałów. Kluczową rolę odgrywają również nowoczesne technologie użyte podczas produkcji oraz niepowtarzalny design. Właśnie dlatego produkty Corsan są tak znane i cenione w branży.

 

Kształtuj wodę razem z nami.