Aktualności

Luksusowe wanny wolnostojące i przyścienne marki Corsan

Stylowe i nowoczesne – wanny takie jak trzeba

Nowoczesne i stylowe, właśnie w taki sposób określane są nasze wyjątkowe wanny wolnostojące oraz wanny przyścienne. Stworzone z myślą o niezwykłym komforcie i wyjątkowym relaksie. Zaprojektowany w taki sposób, aby cieszyć ciało i zmysły. Wyprodukowane dla najbardziej wymagających Klientów. Dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim luksus i wygodę. Wszystkie nasze eleganckie modele, doskonale wkomponują się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze Twojej wymarzonej łazienki. Stylowe, zaokrąglone linie oraz idealnie wyprofilowany kształt do ciała, sprawi, że codzienna kąpiel pozwoli się zrelaksować i cieszyć chwilą odprężenia.

Akrylowe wanny Corsan – perfekcyjna jakość i niespotykany design.

Tysiące pozytywnych opinii to nie wszystko. Liczy się jakość. Przy projektowaniu naszych wanien, specjaliści zadbali przede wszystkim o doskonałą jakość i precyzję wykonania. Do produkcji każdej wanny, użyto tylko najwyższej niezwykle odpornego, nowoczesnego akrylu. Zaletą naszej powłoki akrylowej jest fakt, iż tłumi ona hałasy w przypadku uderzeń. Nowoczesny proces technologiczny gwarantuje, że wanny są ciepłe w dotyku. Natomiast powietrze znajdujące się miedzy grubymi warstwami akrylu zapewnia trwałą termoizolację. Dzięki temu nasze wanny zdecydowanie dłużej utrzymują ciepło wody. Na uwagę zasługuje również fakt, że wanny wolnostojące Corsan są dodatkowo wzmacniane włóknem szklanym, daje to poczucie bezpieczeństwa i solidności.

Idealnie wyprofilowany kształt wanny zagwarantuje relaks i wygodę

Najlepsi specjaliści, podczas projektowania każdego modelu wanny, szczególną uwagę zwrócili ku idealnie wyprofilowanym kształtom. Ściśle określony proces produkcji pozwolił na uzyskanie doskonale dopasowanego do ciała kształtu. Dzięki temu ciało zachowuje naturalną, wygodną pozycję. A to pozwala na czerpanie przyjemności i relaksu z każdej kąpieli w wannie.

Relaksujące kąpiele we dwoje – z wanną Corsan to możliwe 

Duże grono Klientów szuka wanny z myślą o romantycznych kąpielach we dwoje. W przypadku każdej wanny firmy Corsan, zastosowano grube, wzmocnione dno, które pozwala cieszyć się długimi, relaksującymi kąpielami we dwoje. Jest to atut, który zdecydowanie wyróżnia nasze wanny spośród innych dostępnych marek.

Eleganckie wykończenia – czyli nienaganny styl w Twojej łazience

Chromowane wykończenia cechują się efektownym i trwałym połyskiem, dzięki czemu wanna prezentuje się doskonale w każdym wnętrzu łazienki. Wszystkie wyjątkowe pod każdym względem wanny wolnostojące, zostały wyposażone w innowacyjny odpływ wody z opcją pop-up. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z wanny będzie łatwe i przyjemne. Na uwagę zasługuje również wbudowany w konstrukcję, stalowy stelaż, który umożliwia dokładne wypoziomowanie wanny, tak aby kąpiel była zawsze bezpieczna.

Jaką wannę wybrać? 

Myśląc o swojej wymarzonej łazience, wiele osób staje przed trudnym wyborem. Otóż niełatwo wybrać odpowiednią wannę, spośród tak szerokiej oferty którą przedstawiają sklepy internetowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty nowoczesne wanny przyścienne oraz wanny wolnostojące. Aktualnie najbardziej popularne wanny przyścienne to:

Natomiast w przypadku wanny wolnostojącej, największą popularnością cieszą się modele:

Wanny najwyższej klasy – 5 lat Gwarancji !

Jesteśmy bezwzględnie pewni jakości i solidności naszych wanien. Z tego względu wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup wanny w naszym sklepie, otrzymają aż 5 lat Gwarancji. Ponieważ w firmie Corsan dobro naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Nowoczesne i stylowe. Takie są właśnie wanny Corsan

Wanna przyścienna wolnostojąca Corsan E019 Iseo

3 300,00  3 150,00 

Wanna przyścienna wolnostojąca Corsan E030 Mono

3 250,00  2 990,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E021 Okama

2 900,00  2 690,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E026 Salina

3 250,00  2 830,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E033 Longa

3 200,00  2 790,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E041 Olvena

3 350,00  2 990,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E042 Reno

3 300,00  2 880,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E043 Nauti

3 300,00  3 090,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E302 Stella

3 240,00  3 090,00 

Wanna wolnostojąca Corsan E322 Diva

3 140,00  2 900,00