Unikalna oferta

Doskonałej jakości produkty wprowadzą do wnętrz niespotykany design

Modele 3D

Zaprezentuj świetne projekty swoim najlepszym klientom

Jasne warunki

Współpraca z nami przyniesie Ci ogromne korzyści

Design & Jakość marki Corsan to klucz do sukcesu


Wszystkie nasze produkty powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podczas produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej klasy materiałów, tak aby zagwarantować niespotykaną jakość i precyzje. Używając naszych produktów w swoich projektach i oferując je klientom, możesz mieć pewność że każdy będzie w 100% zadowolony.

Współpraca z najlepszymi projektantami


Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dogłębna znajomość branży, pozwala nam współpracować z najlepszymi projektantami w kraju i na świecie. Nasza oferta skierowana jest do specjalistów ceniących sobie perfekcyjną jakość oraz tych które dobrze wiedzą, że tylko produkty z najwyższej półki sprawią, że każdy projekt wnętrza nabierze charakteru. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. Jasne warunki współpracy zagwarantują wysokie zarobki.

Baza modeli 3D

Zapewniamy szeroką bazę modeli 3D do stosowania w unikalnych projektach łazienek. Wszystkie pliki są przygotowane zgodnie z nowymi standardami, tak aby praca i edycja modeli była łatwa i efektowna. Nieustannie poszerzamy bazę plików o modele najnowszych produktów.


Pobierz Bazę Plików 3D

Współpracuj z najlepszymi

Dołącz do grona najlepszych projektantów w Polsce i wprowadź niepowtarzalny styl do swoich projektów. Z nami to możliwe!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Corsan. A także potwierdzam że znam i akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych.

Aktualności