Panel Prysznicowy Araga Biały

Zapytaj o produkt

SKU S-011X ARAGA BIEL M Kategorie ,


Podziel się

KORPUS PANELU

Korpus panelu Corsan Araga wykonano z nierdzewnej stali szlachetnej. Powierzchnia natrysku zyskała naturalną szczotkowaną strukturę. Stalowa konstrukcja gwarantuje bezwzględną szczelność i trwałość przez wiele długich lat. Dzięki pokryciu stalowych pokręteł chromem, zyskały one efektowny połysk. To połączenie idealnie ze sobą współgra.

WNĘTRZE NATRYSKU

Wnętrze panelu skrywa najwyższej jakości elementy, wykonane głownie ze stali, mosiądzu oraz ceramiki. Zastosowanie tak wysokiej klasy materiałów gwarantuje bezwzględną szczelność oraz bezawaryjność. Model Corsan Araga występuje w wersji z baterią mieszaczową, która ma za zadanie umożliwić płynną regulację przepływu wody. Gorąca i zimna woda wpływa do głowicy, gdzie jest mieszana a następnie kierowana do dysz natrysku.

DESZCZOWNICA

Stalowa deszczownica jest osadzona na głowicy kulowej, która umożliwia dogodne ustawienie, tak aby zapewnić komfortowe używanie natrysku. Dysze deszczownicy w panelu prysznicowym Araga, zostały wykonane w nowoczesnej technologii Anti-Calc, która chroni przed osadzaniem kamienia.

HYDROMASAŻ

Panel prysznicowy Corsan Araga został wyposażony w sześć regulowanych punktów hydromasażu. Dysze hydromasażu, tak samo jak deszczownica są wytworzone w technologii Anti-Calc. Hydromasaże cechują się niespotykaną wydajnością, gwarantując codzienny relaks pod prysznicem.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Stalowy panel jest wyposażony w słuchawkę prysznicową, montowaną do natrysku za pomocą uchwytu. Metalowy prysznic ręczny, pokryty chromem, cechuje się efektownym połyskiem. Natomiast zabezpieczenia przeciw osadzaniu się kamienia gwarantują nieskazitelną higienę. Wyważona słuchawka oraz stalowy wąż prysznicowy zapewnia komfortowe użytkowanie.

POKRĘTŁA

Panel posiada jedno pokrętło odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło głowicy baterii regulującej temperaturę wody. Metalowe pokrętła w modelu Araga, charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich jakości.

MONTAŻ

Stalowy panel prysznicowy Corsan Araga montuje się przy pomocy uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga jedynie standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm.

WYMIARY

Wysokość: 1450mm

Szerokość: 230mm

Wysięg deszczownicy: 440mm

Odległość od ściany: 60mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Panel Prysznicowy Araga Biały”