Panel Prysznicowy Amigo

Zapytaj o produkt

SKU S-121X AMIGO M Kategorie ,


Podziel się

KORPUS PANELU

Szlachetna stal nierdzewna użyta do produkcji korpusu została poddana szczotkowaniu. Dzięki temu udało się uzyskać efektowną półmatową strukturę, która wygląda bardzo efektownie. Amigo doskonale wpasuje się wystrój nowoczesnej łazienki, nadając wnętrzu wyjątkowego charakteru.

WNĘTRZE NATRYSKU

Do skompletowania wnętrza panelu, użyto najtrwalszych komponentów. W tymi między innymi stali szlachetnej, trwałego mosiądzu, ceramicznych zaworów oraz innych elementów cechujących się wyjątkową solidnością. Natrysk prysznicowy Corsan Amigo występuje w wersji z baterią mieszaczową oraz w wersji z baterią termostatyczną.

Wersja z głowicą termostatyczną to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę wody. Ustawiając określoną temperaturę, na wbudowanym w natrysk pokrętle termostatu, mamy gwarancję stałej temperatury przepływającej wody. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo przeciwoparzeniowe oraz wyjątkowy komfort użytkowania.

W przypadku wersji z baterią mieszaczową, mamy do czynienia z tradycyjną  funkcjonalnością, jaką oferują między innymi klasyczne baterie umywalkowe. Pokrętło mieszacza wody umożliwia płynną regulację ciśnienia i temperatury wody.

DESZCZOWNICA

Dysze deszczownicy oraz hydromasaży w panelu prysznicowym Amigo, zostały wykonane w nowoczesnej technologii Anti-Calc. Jest to innowacyjna technologia, która zapobiega osadzaniu kamienia, jednocześnie chroniąca panel przed zatykaniem dysz.

HYDROMASAŻ

Panel prysznicowy Amigo został wyposażony w trzy punkty niesamowicie wydajnego hydromasażu. Dysze hydromasażu o niespotykanej wydajności i oszczędności wody zapewniają, codzienny komfort i relaks.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Stalowy panel jest wyposażony w prostokątną słuchawkę prysznicową, montowaną do natrysku za pomocą uchwytu. Metalowy prysznic ręczny, pokryty chromem, cechuje się efektownym połyskiem. Natomiast zabezpieczenia przeciw osadzaniu się kamienia gwarantują nieskazitelną higienę. Wyważona słuchawka oraz stalowy wąż prysznicowy zapewnia komfortowe użytkowanie.

POKRĘTŁA

Funkcyjne, metalowe pokrętła wbudowane w korpus panelu, zostały wykonane z chromowanej stali, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością.  Panel posiada trzy pokrętła odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło regulujące temperaturę wody. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich jakości.

MONTAŻ

Stalowy panel prysznicowy Corsan Amigo montuje się przy pomocy uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga jedynie standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm.

WYMIARY

Wysokość: 1250mm

Szerokość: 200mm

Wysięg deszczownicy: 500mm

Odległość od ściany: 70mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Panel Prysznicowy Amigo”