Panel Prysznicowy Alvo

Zapytaj o produkt

SKU A-513X ALVO BIEL M Kategorie ,


Podziel się

KORPUS PANELU

Jego korpus został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Produkcja korpusu odbywa się w ściśle określonych warunkach, aby zapewnić bezwzględną szczelność. Powłoka najwyższej jakości lakierów, chroni panel Alvo oraz uwydatnia kolor. Efektowne chromowane wykończenia nadają lśniący połysk. Natomiast zastosowanie najwyższej klasy materiałów gwarantuje, wyjątkową trwałość.

WNĘTRZE NATRYSKU

W konstruowaniu wnętrza natrysku kierowano się przede wszystkim bezawaryjnością. Zastosowanie nierdzewnej stali szlachetnej, aluminum, mosiądzu oraz ceramicznych zaworów, pozwoliło na osiągnięcie tak wyjątkowej jakości. Biały panel Alvo posiada standardową baterią mieszaczową, ciepła i zimna woda wpływa do głowicy, gdzie jest mieszana a następnie kierowana do dysz natryskowych. Jest to klasyczne rozwiązanie, jak na przykład w przypadku baterii umywalkowych.

DESZCZOWNICA

Innowacyjna technologia Anti-Calc obecna w dyszach deszczownicy i hydromasaży zabezpiecza natrysk przed osadzaniem się kamienia, tym samym chroniąc panel przed zatykaniem dysz.

HYDROMASAŻ

Biały panel prysznicowy Corsan Alvo, został wyposażony w dwa punkty hydromasażu. Wyjątkowo wydajne dysze hydromasażu, zaprojektowano tak, aby zagwarantować przyjemny i oszczędny masaż.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Biały panel jest wyposażony w okrągły prysznic ręczny montowana do natrysku za pomocą uchwytu. Metalowa słuchawka prysznicowa została pokryta chromem. Natomiast zabezpieczenia przeciw osadzaniu się kamienia gwarantują nieskazitelną higienę.

POKRĘTŁA

Panel posiada jedno pokrętła odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło głowicy baterii regulującej temperaturę wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się efektownym połyskiem. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich jakości.

MONTAŻ

Biały panel prysznicowy Corsan Alvo montuje się przy pomocy uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga jedynie standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm.

WYMIARY

Wysokość: 1360mm

Szerokość: 220mm

Wysięg deszczownicy: 475mm

Odległość od ściany: 70mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Panel Prysznicowy Alvo”