Panel Prysznicowy Alto Czarny

Zapytaj o produkt

SKU A-017M ALTO CZARNY Kategorie ,


Podziel się

KORPUS PANELU

Korpus panelu Alto jest wykonany z bardzo wytrzymałego aluminium. Ściśle nadzorowany proces produkcji gwarantuje bezwzględną szczelność korpusu i precyzje wykonania. Zewnętrzna powierzchnia została pokryta najwyższej jakości powłoką farby, która sprawia, że kolor zachowa swoją intensywność przez długie lata.

WNĘTRZE NATRYSKU

W konstruowaniu wnętrza natrysku kierowano się przede wszystkim bezawaryjnością. Zastosowanie nierdzewnej stali szlachetnej, aluminum, mosiądzu oraz ceramicznych zaworów, pozwoliło na osiągnięcie tak wyjątkowej jakości. Srebrny panel Alto występuje w wersji z baterią mieszaczową. W przypadku wersji z baterią mieszaczową, ciepła i zimna woda wpływa do głowicy, gdzie jest mieszana a następnie kierowana do dysz natryskowych. Jest to klasyczne rozwiązanie, jak na przykład w przypadku baterii umywalkowych.

DESZCZOWNICA

Innowacyjna technologia Anti-Calc obecna w dyszach deszczownicy i hydromasaży zabezpiecza natrysk przed osadzaniem się kamienia, tym samym chroniąc panel przed zatykaniem dysz.

HYDROMASAŻ

Czarny panel prysznicowy Corsan Alto, został wyposażony w dwa punkty hydromasażu. Wyjątkowo wydajne dysze hydromasażu, zaprojektowano tak, aby zagwarantować przyjemny i oszczędny masaż.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Natrysk jest wyposażony w okrągły prysznic ręczny montowana do natrysku za pomocą uchwytu. Metalowa słuchawka prysznicowa została pokryta chromem. Natomiast zabezpieczenia przeciw osadzaniu się kamienia gwarantują nieskazitelną higienę.

POKRĘTŁA

Panel Corsan Alto w kolorze czarnym, posiada jedno pokrętło odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło głowicy baterii regulującej temperaturę wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się efektownym połyskiem. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich jakości.

MONTAŻ

Czarny panel prysznicowy Corsan Alto montuje się przy pomocy uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga jedynie standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm.

WYMIARY

Wysokość: 1500mm

Szerokość: 190mm

Wysięg deszczownicy: 500mm

Odległość od ściany: 70mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Panel Prysznicowy Alto Czarny”