Panel Prysznicowy Akoja Czarny

Zapytaj o produkt

SKU A-025X CZARNY M Kategorie ,


Podziel się

KORPUS PANELU

Czarny korpus panelu Corsan Akoja został wytworzony z wysoce odpornego aluminium. Nowoczesny proces technologiczny produkcji, gwarantuje bezwzględną szczelność i precyzje wykonania. Powłoki najwyższej klasy białej farby nakładane są w ściśle określonych warunkach, tak aby zapewnić niezmienną trwałość przez długie lata.

WNĘTRZE NATRYSKU

Połączenie wyjątkowo wytrzymałego mosiądzu, aluminium, szlachetnej stali nierdzewnej oraz ceramicznych zaworów sprawia, że panel jest niesamowicie solidny i praktycznie bezawaryjny.

Model Corsan Akoja występuje w dwóch wersjach. Z nowoczesną baterią termostatyczną oraz z tradycyjną baterią mieszaczową.

W przypadku wersji z baterią termostatyczną, mamy do czynienia z nowoczesnym rozwiązaniem technicznym, które zapewnia kontrolę nad przepływającą wodą. Wbudowany termostat umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury na pokrętle panelu, dzięki temu woda będzie przepływała ze stałą, określoną temperaturą. Gwarantuje to bezpieczeństwo przeciwoparzeniowe i wyjątkowo komfortowe korzystanie z natrysku.

Czarny panel w wersji z baterią mieszaczową to standardowe rozwiązanie, które sprawdzi się w większości łazienek. Bateria mieszaczowa to tradycyjna bateria, stosowana między innymi w bateriach umywalkowych.

DESZCZOWNICA

Zintegrowana deszczownica w modelu Corsan Akoja została wyposażona w wydajne dysze, wytworzone w technologii Anti Calc. Jest to innowacyjna technologia, która zapobiega osadzaniu kamienia, chroniąc panel przed zatykaniem dysz i ewentualną awarią.

HYDROMASAŻ

Panel prysznicowy Corsan Akoja w kolorze czarnym, został wyposażony w trzy punkty hydromasażu. Hydromasaże cechują się niespotykaną wydajnością i oszczędnością wody, zapewniając komfortowy masaż.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Czarny panel prysznicowy Akoja jest wyposażony w okrągły prysznic ręczny, montowana do natrysku za pomocą uchwytu. Metalowa słuchawka prysznicowa została pokryta chromem. Natomiast zabezpieczenia przeciw osadzaniu się kamienia gwarantują nieskazitelną higienę.

POKRĘTŁA

Panel posiada cztery pokrętła odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło regulujące temperaturę wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się efektownym połyskiem. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich jakości.

MONTAŻ

Panel prysznicowy Corsan Akoja w kolorze czarnym, montuje się przy pomocy uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga jedynie standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm.

WYMIARY

Wysokość: 1650mm

Szerokość: 250mm

Wysięg deszczownicy: 530mm

Odległość od ściany: 60mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Panel Prysznicowy Akoja Czarny”