Darmowa dostawa od 200,00 zł
Stwórz nową listę zakupową

Oferta pracy - Pakowacz/ka Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem/specyfikacją klientów.
  • Dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki.
  • Zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem transportowym.
  • Pakowanie towarów.
  • Obsługa skanera magazynowego.
  • Pomoc przy rozładunku towaru.
  • Wydawanie towarów firmom kurierskim.
  • Przyjmowanie zwrotów towarów.

Nasze wymagania:

  • Konieczne czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
  • Skrupulatność i dokładność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole i przystosowywanie się do zmian.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
  • Znajomość programów tj. Comarch Optima, WMS.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 2005 roku.
  • Spotkania integracyjne.
  • Praca od poniedziałku do piątku w przyjaznym środowisku.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. Ubezpieczenie Grupowe dla pracowników
    i ich rodzin, Karta Multisport).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia odpowiednie do zajmowanego stanowiska.
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.
  • Półgodzinna przerwa lunchowa wliczana do czasu pracy, w pełni wyposażonej kuchni firmowej.

Aplikacje należy wysyłać na adres: office@corsan.pl

Dodatkowo każde zgłoszenie musi zawierać klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) w firmie CORSAN  oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

pixel